Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.
İstenilen Hizmet
Tıkalı boru açma
Hizmet Süresi
45 Dakika
Fiyat Farkı
Yok
İşlem Garantisi
%90
Size özel teklifimiz var hemen bizi arayın.
Size özel teklifimiz için kalan süre 30:00
Sadece İstanbul'da hizmet veriyoruz.
Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma

Mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. Lavaboların tıkanma sebebi bellidir. Genelde kullanıma bağlı olarak tıkansa bile lavabo tıkanıklığına neden olan başka etkenlerde vardır.

Lavabo neden tıkanır?

Yemek artıklarının direk lavaboya dökülmesi,
Yağ kalıntılarının atılması,
Saç, kıl ve sabun kalıntılarının lavaboya bırakılması,
Çay posasının lavaboya dökülmesi,
Tesisatın hatalı döşenmesi,
İnşaat atığının gideri tıkaması,
Kireç ve boya gibi giderden rahat gidemeyen kimyasalların dökülmesi lavaboları tıkamaktadır.

Lavaboların tıkanmaması için kullanımına dikkat edilmeli, gerekirse lavabolara yeni üretilen filtre özelliğine sahip süzgeçler koyulmalıdır.

lavabo süzgeci
lavabo süzgeci
lavabo süzgeci

Lavabo tıkanıklığı belirtileri

İlk şikâyetler lavabodan su çok yavaş gidiyor şeklinde başlamaktadır. Sonra lavabodan suyun gitmemesi bunu takip eder. Özellikle hanımlar için mutfak lavabolarının tıkanması oldukça can sıkıcı olup bir an önce lavabonun açılması istenir. Lavabo gideri tıkanıklığını kamerayla açan tesisat firmaları bu problemleri ortadan kaldırmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanıklığa yol açan cisimleri görüntüleyen ve uygun aparatlarla bu cisimleri çıkaran ekibimiz, tesisata zarar vermeden, herhangi bir kırma işlemi yapmadan lavabo tıkanıklığı sorununu gidermektedir. Lavabo giderindeki tıkanıklığı robotla gideren firma olarak verdiğimiz hizmette, lavabo taşmasını kameralı cihazlarla Lavabo gideri görüntüleme yapılır ve sorunun kaynağı tespit edildikten sonra pratik bir şekilde tıkanıklık açılır.

Lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir?

Lavabo tıkanıklığı sorunu yaşayan bir sahibi öncelikle tecrübeli bir tesisat firmasını arar. Tesisatçılara tıkanıklığı nasıl açtıkları sorulmalı, çalışma yöntemleri öğrenilmelidir. Evde lavabo açıcı kimyasallarla tıkanıklığı açma çabaları sonuç vermez. Hatta bazen sorunun daha da büyümesine neden olabilir. Üstelik lavabo açma kimyasalı fiyatları oldukça pahalı olup, kesin çözüm sunan robotla tıkanıklık açma yöntemine göre masraflıdır.

Bunlarla uğraşarak zaman kaybetmektense bir an önce yetkili bir tesisat ustası çağrılarak kırmadan bu sorundan kurtulmak daha mantıklıdır. Eski yöntemleri kullandığını söyleyen tesisatçılara itibar edilmemeli, ucuza gelecek diye daha fazla masrafa neden olan bir işlem yaptırılmamalıdır. Bu konuda firmamıza güvenebilir, teknolojik cihazlarla kısa sürede tıkalı lavaboları açan ekibimize her zaman itimat edebilirsiniz.

lavabo gideri tıkanıklığı açan servis
lavabo süzgeci
lavabodan su geri taşıyor

Lavabodan su taşıyor

Lavabo tıkanıklığında son gelinen aşama olup, bu dönemde duyulan cümle “lavabodan su taşıyor” cümlesidir. Çünkü gider tıkandığından su gitmemekte, lavabodan taşarak etrafı kirletmektedir. Mutfak lavabosunu tıkayan yağ yemek ve çay atıkları zamanla gider borusunu tıkar. Hatta çürüyüp katılaşarak kötü kokular yaymaya başlar. Her lavabo tıkanıklığı açıyoruz diyene  hemen inanmamak gerekir. Piyasada ve internet ortamında bu tür firmalardan onlarca bulunmaktadır.

Tıkalı lavabo gideri açtırmak için makineli tesisatçı araştırması yapmanız gerekir. Lavabo giderindeki tıkanıklığı kırmadan cihazla açma hizmeti sağlayan firmamız, gider açma işlemi uygularken robot ve kamera kullanmaktadır. Lavabo tıkanıklığını açmak için mutlaka robot ve kameralı cihaz gereklidir. Boruların içi kamera ile görüntülenmeli, tıkanıklığın olduğu yer tam olarak tespit edilmelidir.

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri

Hanımların ilk yaptığı şey lavabo açıcı kimyasal kullanmaktır. Bazen telle lavabo gideri kurcalanır. Kostik dökülür, sirke, karbonat karışımı dökülür veya pompalama yapılır. Tüm bunlar belki anlık lavaboyu açar. Fakat gideri tıkayan atıklar hala yerinde durmaktadır. Bu nedenle kısa bir süre sonra yine lavabolarda su birikmeye ve gitmemeye başlar. Bunlar geçici bir çözüm bile olmaktan öte sadece zaman kaybıdır. Lavabo açmak için boş yere zaman harcamak yerine kırmadan robotlu makineyle lavabo gideri açan tesisatçılar tercih edilmelidir.

Kurumsal tesisat firması lavabo gider tıkanıklığını teknolojiyle gideren robotlu tesisatçıları ile kısa sürede zahmetsiz bir şekilde açar. Evde tek başına uğraşmak ise hem zahmetli, hem sinir bozucu hem de boşa kürek sallamadan ibarettir. Firmamızın robotlu lavabo tıkanıklığı açma hizmetinden her zaman faydalanabilir, İstanbul’un en ücra köşesine hizmet götüren firmamızın kaliteli hizmetlerinden sizler de faydalanabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı açan firmalar

mutfak gideri tıkanması nasıl açılır
boru tıkandı nasıl açılır

Lavabonuz tıkandı ve iyi bir tesisatçı mı arıyorsunuz? O halde hemen bizi arayın ve arıza bildirimi yapın, ustalarımız en kısa sürede evinize gelerek tıkalı lavabolarınızı robotlarla hemen açsın. Kamera ile görüntülenen gider iç yüzeylerini kendi gözlerinizle görün. Dilerseniz kamera kayıtlarını isteyebilir, lavabonuzu tıkayan cisimleri istediğiniz zaman izleyerek tekrar görebilirsiniz. Her tesisatçı kamera ve robot kullanan tesisatçı değildir. Yoldan geçen bir ustayı eve çağırarak ucuza lavabo tıkanıklığı açtırmayı düşünüyorsanız bu iş çok daha pahalıya gelebilir. Tesisat borularınız zarar görebilir veya tam temizlenmeyebilir. Üstelik eski yöntemlerle tıkanıklık açmak çok daha uzun süreceğinden ve etraf kirleneceğinden canınız çok sıkılabilir. Bunun yerine isim yapmış tesisat firmaları ile çalışmanızı öneriyoruz.

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları

Klasik yöntemlerle lavabo tıkanıklığı açma fiyatları pahalıdır. Teknolojik yöntemlerle hem daha ucuz hem de garantilidir. Semt uzaklığı fark etmeksizin her semte aynı fiyatı uygulayan ekibimiz, sektörün en kaliteli hizmetini en ucuz fiyatlarla sunmaktadır. Lavabo açıcı kimyasallar solunduğunda ciğerlere zarar veren ve deriyi yakan tehlikeli kimyasallardır. Üstelik tıkanıklığı açmadığı gibi gider borularına da zarar verebilir. Bunun yerine binanızı güvenli ellere teslim edin ve garantili lavabo açma hizmeti sunan firmamızın tecrübeli ustalarına güvenin.

Teknolojik ekipmanlarla en kısa sürede lavabo tıkanıklığını çözen ekibimiz, sektörün her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan ekibidir. Lavabo tıkanıklığı koku yayma yanında adeta bir mikrop yuvasıdır. Lavaboda biriken sular her zaman lavabonun kirli kalmasına neden olur. Bu da kullanıcılar için oldukça sinir bozucudur. Tüm lavabo tıkanıklığı sorunlarınız için telefonunuzu bekliyoruz.

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (140 oylama, derecelendirme üzerinden; %90,71)

Bunlarıda İncelediniz mi?

Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. L....
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tufan Tesisat, sektörün öncü ve yenilikçi firması olarak tıkalı olan tuvalet giderlerini robotlu, kameralı sistemle açma hizmetini vermektedir. 20 adet servis aracı ve 37 personelimiz ile tıkanıklık sorunlarını....
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kana....
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Bina önlerindeki rögar kuyularının dolup taşması sonucu kanalizasyon suları geri gelerek tuvalet ve lavabolardan geri teper. Evi kanalizasyon suyunun basması kadar rahatsız edici bir sorun olamaz. Yaşam alanlar....
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tufan Tesisat, tıkalı pimaş boruları kırmadan robotlu sistemle açan kurumsal tesisat firmasıdır. Pimaş borularda meydana gelen tıkanıklığı açmak için son teknoloji makineler kullanılır. Tıkanıklık sorunları gid....
Bodrum Katı Su Basıyor
Bodrum Katı Su Basıyor
Eski yerleşim alanlarında sıkça karşılaşılan sorunlar arasında olan kanalizasyon tıkanıklığı, giriş kat seviyesinde bulunan evleri lağım suyu basmasıyla sonuçlanır. Eski yapı binalarda veya iş yerlerinde beledi....
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuz ruhu, ev hanımlarının tuvalet temizliği için kullandığı üründür. Ev hanımları tuvalet ve lavabo tıkanıklığını açmak için tuz ruhu kullanırlar. Fakat birçok kişinin tuz ruhunun zararlarından haberi bile yokt....
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Tuvalet,lavabo,banyo pimaşlarında tıkanma olunca kullanmaya başladığımız pimaş açma ilacı, tıkanan boruların içerisinde biriken maddeleri eriterek tıkanıklığı açmaktadır. Müşterilerimizin bize sorduğu sorular a....

Yorumlar (7)

 1. 24 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  lavabo tıkandı su gitmiyor, tıkanan lavabo nasıl açılır? bilgi verebilirmisiniz

 2. 20 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Evimizdeki mutfak lavabosu dün akşam tıkandı ve su taşmaya başladı hemen tıkalı mutfak lavabosunu açmak için kimyasal ilaç aldık döktük ilk başta tıkanıklık açıldı ama sonra tekrar tıkandı en son çare olarak lavabo gideri açan firmaları araştırdığımda sizin sitenize denk geldim bana mutfak gideri lavabosu açma işlemi için fiyat gönderir misiniz? iyi çalışmalar

  1. 20 Mayıs 2017
   (Cevapla)

   Evlerdeki tıkalı olan mutfak lavabosunu açmak için kimyasal kullanmak, son derece riskli ve geçici çözümler üretmekten başka bir şey değildir. Mutfak gideri açan tesisat ustalarımız, tıkalı olan lavaboları sağlıklı ve kalıcı bir yöntemle açmaktadır.

 3. 19 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Bizim İstanbul Anadolu Yakasında 3 katlı bir iş yerimiz var. 2. katta bulunan mutfak lavabosunda su geri gelmeye başladı yani lavabodan dökülen su giderden geri teperek gitmemeye başladı. Diğer katlarda da aynı durum meydana gelmeden lavabo giderini açtırmak istiyoruz sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

  1. 20 Mayıs 2017
   (Cevapla)

   İş yerinde mutfak lavabosundan suyun geri taşması, yaşam standartlarını olumsuz etkilemektedir. Tıkalı olan kat ustalarımız için hiçbir fark oluşturmaz, iş yerindeki gider tıkanıklığını tesisata zarar vermeden açan ustalarımız, geri tepen lavabo sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır. Bizi arayın ve tıkalı lavabo giderlerini 30 dakika içerisinde kırmadan açalım.

 4. 8 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  2 katlı restoranımızın giriş mutfak lavabosunda gider tıkandı ve bunu acil olarak açılması gerekli. Tıkalı restoran mutfak gideri açtırmak için servis talep etmek istiyorum. Tıkalı mutfak lavabosu açılması için ne kadar sürede gelebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

  1. 8 Mayıs 2017
   (Cevapla)

   Restoran ve lokantaların, lavabolarında meydana gelen tıkanıklıklar açılabilmesi için robotlu lavabo gideri açan firmamız tıkanmayı kısa sürede giderir ve suyun rahatça kanalizasyona ulaşmasını sağlar. En acil restoran tıkanıklığı açan firmamızdan hizmet almak için numaralarımızdan irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.