Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Tesisat Arızaları

Duvardan Geçen Elektrik Kablolarını Görüntüleme
19 Ağustos 2017

Duvardan Geçen Elektrik Kablolarını Görüntüleme

Duvardan geçen elektrik kablosunun yerini bulmak, yapılacak tamirat çalışmaları için önemlidir. Su tesisatı hizmeti veren firmamız, elektrik kablosu yerini bulma hizmetini de vermektedir. Duvar içerisinde kabloların nereden geçtiğini bilmeden yapılan kırma işlemlerinde, elektrik çarpması riskiyle karşılaşabil..
11,198 kez okundu
Tavanda Lambanın Etrafı Islanıyor
1 Nisan 2017

Tavanda Lambanın Etrafı Islanıyor

Tavanlarda lambanın etrafında ıslaklık oluşması, üst katın su tesisatı borusunun patlaması sonucu meydana gelmektedir. Bu tesisat sorunları ihtimaline karşı bina içerisine kurulan elektrik tesisatı kablolarının zarar görmesini engellemek için koruyucu elektrik kılıfları inşaatın yapım sırasında uygulanır. Esk..
16,626 kez okundu
Banyoda Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı
16 Mart 2017

Banyoda Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı

Daire yada iş yerlerinde su kaçağını makine ile bulmak artık çok kolay hale gelmiştir. Eğer alt kat komşunuza sizden olduğunu düşündüğünüz su kaçağı var ise su kaçağı tespiti aletleri bulunan bir tesisatçıyı çağırıp banyodaki su kaçağını buldurabilirsiniz. Bu işi sadece banyoda olan su kaçağını tespit etmek d..
4,222 kez okundu
Pis Lağım Koku Tespiti Çözümü
25 Şubat 2017

Pis Lağım Koku Tespiti Çözümü

Pis lağım kokusu tespiti çalışması, tuvalet ve lavabo atık su giderlerinden burnumuza hoş gelmeyen kokuların geldiği durumlarda yapılan makineli arıza tespit işlemidir. Tuvaletlerdeki atık su tesisatından gelen bu pis lağım kokusu, ev veya iş yerinde kanalizasyon kokusu yoğun bir şekilde hissedilir. Meydana g..
9,282 kez okundu
Donmuş Su Borusu Nasıl Açılır?
12 Ocak 2017

Donmuş Su Borusu Nasıl Açılır?

Soğuk kış günlerinde başımıza gelecek nadir problemlerden gözükse de kışın hava şartlarında muhtemel başımıza dert açabilecek talihsiz olaydır. Donan su tesisatı borusunu açmak bir o kadar zor veya kolay olabilir. Havanın birden soğumasıyla - derecelere düşmesi ve suyun uzun süre akıtılmadığı durumlarda suyun..
18,629 kez okundu
Kalorifer Tesisatı Kaçağı Bulma
31 Aralık 2016

Kalorifer Tesisatı Kaçağı Bulma

Kaloriferler kış aylarında ısınmayı sağlayan, sıcaklığın oda içerisine yayılmasından sorumlu araçlardır. Boru sistemlerde olası bir arıza problemi kimi zaman kaloriferlerin bozulmasına sebebiyet vermekte olup bu sorun bazı yapılarda kalorifer tesisatı kaçağı tespiti için uygun zeminin oluşumunu hazırlamaktadı..
3,207 kez okundu
Su Tesisat Borusu Nasıl Olmalı?
14 Aralık 2016

Su Tesisat Borusu Nasıl Olmalı?

ufan Tesisat uzman personelleri olarak sizlere Su Tesisat Borusu Nasıl Olmalı? Detaylı bir şekilde açıklamaya çalışacağız… Su Tesisatı Borusu Nasıl Olmalıdır? Su tesisatlarında kullanılan borular öncelikli olarak suyun kalitesini etkilemeyecek bir yapıda olmalı ve korozyona karşı mutlaka dayanıklı malzemele..
7,346 kez okundu
Radyatör Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
10 Aralık 2016

Radyatör Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Radyatör Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Radyatör seçiminde ve yerleşiminde dikkat edilmesi dikkat edilmesi gereken sorular ile ilgili acizane bildiğimiz bilgileri sizler ile paylaşmak istedim. Umarım yardımcı olabiliriz. 1- Radyatör uzunluğunda 600 lük radyatör için mümkün mertebe 2 metreyi geçmemey..
9,234 kez okundu
Doğalgaz Menfezi Nedir?
10 Aralık 2016

Doğalgaz Menfezi Nedir?

Doğalgaz bulunan evlerde mutfakda bulunan cam kesilerek üst boşluklara yerleştirilen yuvarlak menfez kullanımı hayati önem taşıyor. Doğalgaz menfezinin cam kesiğinin üst kısmına konulmasının asıl sebebi; doğalgaz gaz hafif ve uçucu gazlardan biridir. Bu nedenle yükselen gaz üst havalandırmadan dışarıya çıkmal..
73,623 kez okundu
Rögar Kapakları Neden Yuvarlaktır?
9 Aralık 2016

Rögar Kapakları Neden Yuvarlaktır?

Rögar kapakları neden yuvarlaktır? Bu soru çokça merak edilmektedir. Hatta kimi zaman iş görüşmelerinde mülakat sorusu olarak da sorulmaktadır. Bir mantık sorusu kıvamında olan bu soruyu Tufan Tesisat personeli olarak bilgi ve tecrübelerimize dayanarak açıklayalım… Ülkemizde hemen hemen bütün rögar kapakla..
11,759 kez okundu
12

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.