Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Kalorifer Temizliği

Kombi Petek Temizliği
24 Şubat 2020

Kombi Petek Temizliği

Kombi petek temizliği sürekli ihmal edilen ve ancak petekler ısınmamaya başladığında yaptırılan bir işlemdir. Ne zaman ki peteklerde ısı kaybı oluşur, o zaman tesisatçı çağrılır. Altı ısınmayan petekleri temizleyen makineli firma olarak sağladığımız hizmetlerde, peteklerden tam verim ve performans alınmasını ..
12,999 kez okundu
Kombi Çalıştığı Halde Petekler Isınmıyor
6 Ekim 2017

Kombi Çalıştığı Halde Petekler Isınmıyor

Havaların soğumaya başladığı zamanlarda çalıştırılan kalorifer petekleri günümüzde en yaygın kullanılan ısıtma sistemleridir. Isınma sistemi olarak en çok tercih edilmesindeki asıl neden; kömür sobalarına göre daha az bakım ve uğraş gerektirmesidir. Peteklerdeki ısı kaybı uzun yıllar sonra kendini gösterir, t..
97,675 kez okundu
Evde Kalorifer Peteği Temizleme
28 Haziran 2017

Evde Kalorifer Peteği Temizleme

Doğalgaz peteği temizleme kimyasalı, petek tesisatının içerisinde ısıyı engelleyen pislikleri temizlemektedir. Kalorifer peteklerinin temizliğini sağlamak için kaliteli petek temizleme ilacı satın almalısınız. Kalorifer Temizliğine başlayabilmek için önce 1 litre doğalgaz peteği temizleme kimyasalını hazırlay..
25,242 kez okundu
Kombi Filtre Temizliği Nasıl Yapılır?
5 Ocak 2017

Kombi Filtre Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombi alt bağlantı kısmında bulunan pislik tutucu dediğimiz filtrenin pas ve tortu ile tıkanması durumunda petekler ısınmaz. Kombi alt filtresinin tıkanması durumunda kombi devir daimi sağlıklı olmadığından kombinin ısıttığı su peteklere ulaşamaz. Bağlantı kısmında bulunan pislik tutucu dediğimiz filtreyi yer..
19,179 kez okundu
Kaloriferden Gelen Koku
14 Aralık 2016

Kaloriferden Gelen Koku

Soğuk kış günlerinin çatması ile artık kalorifer tesisatı sorunları ile sık sık karşılaşır olduk. Bazı sorunlar oldukça kolay bir şekilde halledilirken, bazı sorunlar ise teknik bilgi gerektirdiğinden işini bilen uzmanlar tarafından yapılması gerekebilmektedir… [vc_single_image image="15548" img_size="full"]..
35,345 kez okundu
Kalorifer Peteğinin Yanmaması
14 Aralık 2016

Kalorifer Peteğinin Yanmaması

Kış aylarına girmişken ve sert kış günlerinin yaklaşması ile birlikte petek ısınmama problemleri insanları fazlasıyla meşgul etmektedir. Bizlerde bu amaçla petek ısınma sorunun neden olduğunu ve çözümlerinin neler olabileceğini detaylı bir şekilde açıklamaya çalışacağız… [vc_single_image image="15553" img_..
25,630 kez okundu
Boyler Tesisatı Yıkama
10 Aralık 2016

Boyler Tesisatı Yıkama

Boyler, merkezi ısıtma sistemleri veya merkezi sıcak su sistemleri kullanımında veya triblex villalarda kazan dairesine kurulan bütün daire ve iş yerlerinin sıcak su ihtiyacını karşılayan ayrıca bünyesinde sıcak su haznesi bulunan sıcak su ısıtma sisteminin adıdır. Boyler nerelerde kullanılır? ..
12,000 kez okundu
Doğalgaz Faturası Neden Fazla Gelir?
3 Aralık 2016

Doğalgaz Faturası Neden Fazla Gelir?

Çoğu bireyin dert yakındığı doğalgaz faturası neden yüksek gelir?, doğalgaz faturam çok kabarık geliyor, doğalgaz faturası tasarruf yöntemleri tarzı soruların cevabını bu makalemizde sizler için açıklamaya çalışacağız. Kış ayları geldiğinde kombi ve peteklerimiz yanmaya başladığında her zaman yüksek fatura..
26,718 kez okundu
Petek Temizliği Yaptırmanın Faydaları
26 Kasım 2016

Petek Temizliği Yaptırmanın Faydaları

Petek temizliği ev ve iş yerlerindeki kullanım alanlarından yeterli derecede ısınamayan kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. İnsanlar yaşam alanlarında peteklerde ısınma sorunu yaşadığında ve yüksek fatura ödedikçe farklı çözüm ve metotlara başvurmaktadır. İnsanların petek ve tesisat temizliği gibi ısınmak ve ..
12,049 kez okundu
Kalorifer Peteği Yıkama
26 Kasım 2016

Kalorifer Peteği Yıkama

Peteklerin temizlenmesi soğuk kalan ısınmasını sağlamak için gerekli olan bir temizlik çalışmasıdır. Petek tesisatı temizliği yapılmadığında bazı bölgeler soğuk kalır. Petekler ısıtmadığında birçoğumuz peteklerin havasını alarak ısınmayı umut ederiz. Temizlenmeyen petekler daha az sıcaklık verir. Çünkü petekl..
17,659 kez okundu

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.