Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Balkonun taban fayansından su çıkıyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Yağmur yağdığı zaman balkonun fayansının altından su çıkıyor, tamiri mümkün müdür?

MEHMET ONUR KOÇYİĞİT
Cevaplar : 1
2147 Defa Okundu    3 Ocak 2019

Cevap (1)

 1. 3 Ocak 2019
  (Cevapla)

  Yağmur yağdığı zaman alt kata su akıyorsa öncelikli olarak kontrol etmeniz noktalar fayans arasındaki derz dolgulardır. Derz dolgular azaldığında fayans arasından sızan su, betonla temas ederek alt katın tavanında ıslaklığa sebep olur. Firmamız yağmurlu havalar nedeniyle alt kata sızan sular için son teknoloji ekipmanlar kullanarak arızalı olan bölgeyi kırmadan tespit etmektedir.

  Pis su giderleri dijital kamerayla görüntülenerek kırık,çatlak ve conta açıklığı gibi sıkıntılar kolaylıkla tespit edilmektedir. Ustalarımız balkon tarafında meydana gelen su kaçakları için cihaz kullanarak arızaları tespit etmektedir.

  Balkonlarda su kaçağını önlemek için fayansların komple kaldırılıp yeniden izolasyon çalışması yapılması gerekmektedir. Firmamızın uzman personelleri fayans işçiliği ve izolasyon çalışmalarını gerçekleştirmekte ve sizi bu tarz sorunlardan kısa sürede kurtarmaktadır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.