Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Mutfak atık su pimaş borusundan su kaçağı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oylama, derecelendirme üzerinden; %60,00)

Apartmanımızın 1 nci katında oturan komşumuzun mutfağına sanırım atık su pimaş borusundan su akıyor. Üst katlarda mutfak suyu kullanıldıkça su da artıyor. Aynı katta diğer komşuda ise herhangi bir sıkıntı yok. Aspiratör üstü mutfak dolabı olduğu için net tespit yapamadım. Aspiratör havalandırma borusuna damlıyor. Bir üst kattan lavabo borusunun bağlandığı ana borunun birleşim yeri .Bilemiyorum tıkanıklık mı var yoksa çatlak mı? Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkür ederim.

Sulhi Eski
Cevaplar : 1
2226 Defa Okundu    10 Mayıs 2019

Cevap (1)

  1. 10 Mayıs 2019
    (Cevapla)

    Merhaba, anlatmış olduğunuz duruma göre üst kat dairenin tesisatında patlak oluştuğu için tavanlarda ıslaklık görüyor olabilirsiniz. Su saatinden vanayı kapatarak akıntının devam edip etmediğini gözlemleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise mutfak borusundan bol bol su göndererek akıntının çoğalıp çoğalmadığını gözlemleyebilirsiniz. Firmamızdan hizmet almanız halinde temiz su tesisatlarınız komple ölçülür, atık su tesisatlarınız komple görüntülenerek arızanın yer tespiti yapılır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.