Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Kalıcı Çözümler
24 Şubat 2020

Tuvalet Tıkanıklığı Kalıcı Çözümler

Birdenbire dökülen suyun tuvaletten yavaş gitmesi tuvalet tıkanıklığının başlangıcıdır. Tuvaletten yavaş giden sular belli bir zaman geçtikten sonra tuvaletten tuvaletten su gitmez ve tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşırız. Tıkalı tuvalet sorunlarıyla karşılaştığımızda basit yöntemlerle tıkanıklığı gidermeye ça..
29,040 kez okundu
Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
24 Şubat 2020

Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma

Mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. Lavaboların tıkanma sebebi bellidir. Genelde kullanıma bağlı olarak tıkansa bile lavabo tıkanıklığına..
13,666 kez okundu
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
24 Şubat 2020

Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma

Tufan Tesisat, sektörün öncü ve yenilikçi firması olarak tıkalı olan tuvalet giderlerini robotlu, kameralı sistemle açma hizmetini vermektedir. 20 adet servis aracı ve 37 personelimiz ile tıkanıklık sorunlarınıza hafta içi ve hafta sonu hizmetinizdeyiz. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine en uygun fiyatlarla h..
28,626 kez okundu
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
24 Şubat 2020

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kanalizasyon tıkanıklığı tecrübe isteyen bir iş olup işinin ehli kurumsal tesisat firmalarının yapacağı ..
17,014 kez okundu
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
20 Şubat 2020

Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor

Bina önlerindeki rögar kuyularının dolup taşması sonucu kanalizasyon suları geri gelerek tuvalet ve lavabolardan geri teper. Evi kanalizasyon suyunun basması kadar rahatsız edici bir sorun olamaz. Yaşam alanlarını mikrop yuvasına çeviren kanalizasyon su taşması, bina önlerindeki rögar kuyu tıkanıklığı ve dolm..
31,601 kez okundu
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
31 Aralık 2017

Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat

Tufan Tesisat, tıkalı pimaş boruları kırmadan robotlu sistemle açan kurumsal tesisat firmasıdır. Pimaş borularda meydana gelen tıkanıklığı açmak için son teknoloji makineler kullanılır. Tıkanıklık sorunları giderildikten sonra kamerayla görüntülenir ve sorunlara çözüm üretilir. Pimaş borular tuvalet, bany..
15,159 kez okundu
Bodrum Katı Su Basıyor
16 Kasım 2017

Bodrum Katı Su Basıyor

Eski yerleşim alanlarında sıkça karşılaşılan sorunlar arasında olan kanalizasyon tıkanıklığı, giriş kat seviyesinde bulunan evleri lağım suyu basmasıyla sonuçlanır. Eski yapı binalarda veya iş yerlerinde belediyenin kanalizasyonları olmadığı için harici kanalizasyon çukurları yapılmıştır. Harici olarak koyula..
10,072 kez okundu
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
24 Ağustos 2017

Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?

Tuz ruhu, ev hanımlarının tuvalet temizliği için kullandığı üründür. Ev hanımları tuvalet ve lavabo tıkanıklığını açmak için tuz ruhu kullanırlar. Fakat birçok kişinin tuz ruhunun zararlarından haberi bile yoktur. Tuz ruhunun en yaygın bilinen zararı solunum yollarına zarar verdiğidir. Aynı zamanda tuvalet..
96,199 kez okundu
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
19 Ağustos 2017

Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?

Tuvalet,lavabo,banyo pimaşlarında tıkanma olunca kullanmaya başladığımız pimaş açma ilacı, tıkanan boruların içerisinde biriken maddeleri eriterek tıkanıklığı açmaktadır. Müşterilerimizin bize sorduğu sorular arasında "kimyasal lavabo açıcılar zararlımıdır? sorusudur. Okumaya devam edin ve bu soruların cevabı..
38,160 kez okundu
Tuvalet Kokusunu Gidermenin Yolları
19 Haziran 2017

Tuvalet Kokusunu Gidermenin Yolları

Lağım kokusu, bulunduğu yerde etrafa yayılarak her bölgeye yayılır. Tuvalet alanlarında gider borularından koku gelmesinin birçok nedeni vardır. Rahatsız edici olan tuvaletlerin kokması yaz aylarında daha fazla hissedilir. Tuvalet tıkanıklığı, koku giderme ve tüm tesisat sorunları artık teknolojik cihazlarla ..
62,430 kez okundu

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.