Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Su Kaçağı

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Bulma
24 Şubat 2020

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Bulma

Tufan Tesisat, sektörün ilk cihazlı su kaçağı tespiti firması olarak hizmet vermektedir. Türkiye'ye su tesisatı alanında gelişmiş son teknoloji cihazlar getirterek sektörün öncü ve yenilikçi kurumsal tesisat firması haline gelmiştir. Toplamda 15 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul'un her bölgesine su..
34,938 kez okundu
Musluk Dibinden Su Kaçırıyor
20 Şubat 2020

Musluk Dibinden Su Kaçırıyor

Musluklar tesisattan gelen suyu istediğimiz zaman kullanabilmemiz için gerekli araçtır. Musluklarda herhangi bir su sızıntısı olduğunda çözümü kolay ve basittir. Bu araçların zarar görmesi nadir olsa da bazen başımıza gelebilecek sorunlar arasındadır. Daireye gelen şebeke suyunun yüksek basınca sahip olmasınd..
56,517 kez okundu
Sigortalı Evde Su Kaçağı Onarımı Çalışması
9 Kasım 2017

Sigortalı Evde Su Kaçağı Onarımı Çalışması

Su tesisatında yaşanabilecek herhangi bir sorun evinizin inşaat alanına dönmesine ve komşunuzla uzun süre tartışmanıza neden olabilmektedir. Duvarların ıslanması, alt kata su akıntıları ve daha birçok şekilde evimizde su kaçaklarıyla karşılaşabiliriz. Konut sayısı ve binaların çoğalması nedeniyle su tesisatı ..
17,442 kez okundu
Duvarların Islanınca Kabarması ve Dökülmesi
7 Eylül 2017

Duvarların Islanınca Kabarması ve Dökülmesi

Duvarların ıslanması ve kabarması sonucu duvarların boyalarında dökülmeler görülmektedir. Duvarların ıslanmasıyla başlayan bu sorun, aslında birçok nedene bağlı olabilir. İzolasyon eksikliğinden dolayı dışarıdan iç duvarlara gelen sular, boyaların kabararak dökülmesine neden olmaktadır. Duvarların ıslanmasına..
36,879 kez okundu
Komşudan Su Sızması Nasıl Önlenir?
24 Ağustos 2017

Komşudan Su Sızması Nasıl Önlenir?

Apartman ve konutlarda sıklıkla rastladığımız durumlardan birisi komşudan su sızıntısı problemleridir. Durduk yere patlayan borular yüzünden alt katın tavanına su akması, komşunuzla tartışmanıza sebep olabilir. Su sızıntıları beton arasındaki boşluklardan ilerleyerek her alana yayılır. Su kaçaklarında mağdur ..
9,295 kez okundu
Su Borusu Patladı Kiracımı Öder?
22 Ağustos 2017

Su Borusu Patladı Kiracımı Öder?

Su borusu patladı kiracımı öder? sorusunu en çok evinde su kaçağı yaşayan ve kendi çabaları ile tespit etmek isteyen kiracıların sürekli sormuş olduğu sorun olmaktadır. Genellikle kendi yöntemlerimiz ile su kaçağı bulma hizmeti sağlanırken bazı noktalardan hareket ederek musluğun daha yoğun bir şekilde açılma..
56,028 kez okundu
Üst Katta Oturan Komşudan Su Akıyor
14 Temmuz 2017

Üst Katta Oturan Komşudan Su Akıyor

Üst katta oturan komşudan bulunduğunuz daireye su akmaya başladığında üst kat komşunun tesisatında arıza olduğunu düşünmeye başlarız. Komşunuzun dairesinden sizin kata akan suların bazen geç farkına varabilirsiniz. Geç farkına vardığımız su kaçakları ise tavan ve duvarlarda nem ve rutubete neden olmaktadır. T..
6,902 kez okundu
Su Tesisatı Kaçağı Çözümü
11 Temmuz 2017

Su Tesisatı Kaçağı Çözümü

Su tesisatında aniden meydana gelen kırık,çatlak oluşumları su tesisatı kaçağına neden olmaktadır. Su borusunun herhangi bir yerinde açığa çıkan su sızıntıları duvarların arasından ilerleyerek duvarlarda rutubet ve nemlenmeye neden olabilmektedir. Uzun süre ara boşluklardan ilerleyen sular, binanın ve betonun..
6,052 kez okundu
Patlak Boru Yer Tespiti
8 Haziran 2017

Patlak Boru Yer Tespiti

Su faturalarının yükselmesine neden olan, sızdığı yerde birçok hasara yol açan su kaçakları, maddi manevi verdiği zararla ortaya çıktığı mekânlarda ciddi sorunlar yaratır. Ev ve iş yerlerinde birçok sebepten ötürü meydana gelen su kaçaklarının tespiti günümüz teknoloji çağında cihazlarla yapılır. Tecrübel..
6,765 kez okundu
Beton Arasından Su Sızması Nasıl Önlenir?
7 Haziran 2017

Beton Arasından Su Sızması Nasıl Önlenir?

Binaların uzun ömürlü ve sağlıklı olması binanın su almaması ve taşıyıcı kolonların su alma nedeni ile yıpranmaması ile mümkündür. Çünkü su alan bina korozyona uğrarsa taşıyıcı kolonların yük taşıma kapasitesi düşebilir. Bu nedenle herhangi bir su sızıntısı veya binanın su alması durumunda hemen bir tesisat f..
68,543 kez okundu

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.