Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

bodrum kat depomuz su alıyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

iki katlı iş yerim var bodrum katında depo bir yerlerden su alıyor birkaç usta getirip baktırdım fakat çözüm olmadı konu ile alakalı nasıl bi işlem yapılıyor nasıl sorunu giderebiliriz?

Yiğit Koçak
Cevaplar : 1
2722 Defa Okundu    4 Ocak 2019

Cevap (1)

 1. 4 Ocak 2019
  (Cevapla)

  Bodrum katlarında görülen su taşkınları nedeniyle iş yerlerinde tavan ve duvarlarda ıslaklık görülebilir. Çoğunlukla yağmurlu havalarda bodrum katları su ile dolmaktadır. Tavandan veya duvardan yol bulan kanalizasyon suları, beton arasından rahatlıkla sızarak kendisini gösterir. Bodrum kata su sızıntısını önlemek için ilk olarak arızanın cihazla belirlenmesi gerekmektedir. Ustalarımız arızayı belirledikten sonra yapılacak çalışmaya göre ekstra fiyat çıkartır, eğer onaylarsanız tadilat işlemini de gerçekleştirir.

  Bodrum kata akan kanalizasyon suları için, firmamız dijital kamerayla görüntüleme işlemi yaparak meydana gelen sıkıntıları sizlere gösterir.

  Bodrum katta su birikintisinin diğer sebebi ise boru içerisinde meydana gelen tıkanmalardır. Borunun belli noktalarında tıkanıklık oluşmuşsa suyun akışı engellenir ve sular geri tepmeye başlar. Bu durumda yapılması gereken işlem tıkalı olan boruya robotla müdahale etmektir. Kameralı ve robotlu sistemler ile yapılan bu tıkanıklık açma hizmeti sayesinde sizlerde kırma dökme işlemlerine gerek kalmadan bodrum kata olan su akıntılarından kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.