Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Soru & Cevap

 19 Mayıs 2020

Bina mutfak giderleri arızası

bina mutfak gideri pimaşı bina dışındaki kuyuya gidiyor ancak gider borusundan bina altındaki dukkana su kaçağı var ve boru tıkalı gibi görünüyor boru tıkalımı yoksa boruda kırık mı var nasıl çözebiliriz..
zafer beydili
Cevaplar : 1
1,601 Defa Okundu
 26 Ekim 2019

SU KAÇAĞI

Bir apartmanda yöneticilik yapmaktayım.1. kat komşuma üst komşunun banyo tesisatındaki çatlak nedeniyle su sızması meydana gelmiş.Bunun sorumluluğuyla ilgili 1. kat komşumla anlaşmazlığa düştük.Kendisi daire içindeki su tesisat arızasının ortak kullanım alanı olduğunu ve bunun apartman genel masrafından ( ai..
Abdullah Köksal
Cevaplar : 1
2,648 Defa Okundu
 23 Eylül 2019

usta nutfaktaki su gidiyor ama banyodan atıyor suyu nasıl açarız bu suyun yerini

parke lerimiz su topladı?..
ferhat akyüz
Cevaplar : 1
2,520 Defa Okundu
 10 Mayıs 2019

Mutfak atık su pimaş borusundan su kaçağı

Apartmanımızın 1 nci katında oturan komşumuzun mutfağına sanırım atık su pimaş borusundan su akıyor. Üst katlarda mutfak suyu kullanıldıkça su da artıyor. Aynı katta diğer komşuda ise herhangi bir sıkıntı yok. Aspiratör üstü mutfak dolabı olduğu için net tespit yapamadım. Aspiratör havalandırma borusuna damlı..
Sulhi Eski
Cevaplar : 1
2,226 Defa Okundu
 19 Şubat 2019

tıkalı boru

karşı dairemizde mutfak lavabosunun suyu bizim mutfağımızdaki giderden geliyor sorun ne olabilir? dolayısıyla bizim mutfagımızdaki lavabo gideri tıkalı sanırım...
murat tonyalı
Cevaplar : 1
2,119 Defa Okundu
 5 Ocak 2019

tuvalet ve banyo çok kötü kokuyor

3 katlı villam var en alt katta koku olayımız var rüzgarlı havalarda özellikle koku oluyor eşim anladığı kadarıyla yerde bulunan süzgeçlerin içine poşet tıkadı fakat koku yine geliyor ne yapabiliriz?..
Atıf Yılmaz
Cevaplar : 2
2,627 Defa Okundu
 4 Ocak 2019

bodrum kat depomuz su alıyor

iki katlı iş yerim var bodrum katında depo bir yerlerden su alıyor birkaç usta getirip baktırdım fakat çözüm olmadı konu ile alakalı nasıl bi işlem yapılıyor nasıl sorunu giderebiliriz?..
Yiğit Koçak
Cevaplar : 1
2,722 Defa Okundu
 3 Ocak 2019

çamaşır makinesini çalıştırınca su gitmiyor

merhaba iyi günler sarıyerde oturuyorum çamaşır makinemi çalıştırdığım zaman su gitmiyor neden olabilir gitmesi için ne yapabiliriz?..
onur bozüyük
Cevaplar : 1
2,173 Defa Okundu
 3 Ocak 2019

Balkonun taban fayansından su çıkıyor

Yağmur yağdığı zaman balkonun fayansının altından su çıkıyor, tamiri mümkün müdür?..
MEHMET ONUR KOÇYİĞİT
Cevaplar : 1
2,251 Defa Okundu
 29 Aralık 2018

7 petekten 2 tanesi ısınmıyor

iyi günler Beylikdüzünde oturuyorum 7 adet peteğim var 2 tanesini bir türlü ısıtamıyorum çocuk odasına denk geliyor bu petekler ısınması için ne yapabilirim nasıl yardımcı olur musunuz...
Yasemin Güzer
Cevaplar : 2
4,348 Defa Okundu

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.