Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İzmir Bölgesi
0(232) 243 88 88
  Menü

İstanbul'un Tüm İlçelerine Tek Fiyata Servis

Soru & Cevap

 19 Eylül 2018

Yazlık Sitemizin foseptik çukuru

Foseptikle sıkıntımız çok büyük artık para yetiştiremiyoruz çok sık doluyo vidanjörler pahalı yeterlimi değil acaba ne yapmamız lazım önerilerinizi bekliyoruz..
Nejla Polat
Cevaplar : 1
64 Defa Okundu
 19 Eylül 2018

fabrikanın catı olukları

merhaba fabrikamızın catı olukları yılların birikimiyle kemikleşmiş tortular yosunlar mevcut buranın temizliği ile ilgili mevcut olukları deforma etmeden gevşetecek kim yasallar mevcutmudur...
TÜRKAY GÜRLEK
Cevaplar : 1
112 Defa Okundu
 19 Eylül 2018

kanaldaki pompa bozukluğu

bodrum katında bır evım var yaklasık 3 ay once evı su bastı.benım daıremın kanalı ıkıncı bır rogara baglıymıs ıcındede bır pompa yardımı ıle ana lagıma aktarılıyormus ve ıcındekı pompa bozuldugu ıcın aktarım ıslemı yapmadıgı ıcın evı su basmıs.aylardır pompa yapılıyor ve kanala atılıyor ama ıkı gun sonra duru..
zeynep taşır
Cevaplar : 1
72 Defa Okundu
 31 Ocak 2018

evde oturulmuyor saat dönmüyor su açılırsa dönüyor

evde oturmuyoruz saat dönmüyor çeşme açınca dönüyor neden fatura yüksek geldi ..
hülya baş
Cevaplar : 1
385 Defa Okundu
 1 Ekim 2017

İstanbul Petek Temizleme Yorumları

Petek temizliği yaptıran ve hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlara ve garantili petek temizliği hizmeti için numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. İstanbul'un her bölgesine hizmetimiz vardır. Petek temizliği yaptırdığınızda; -Petekler güz..
Cevaplar : 4
1,058 Defa Okundu
 28 Eylül 2017

Tek petek çalıştırmak kombiye zarar verir mi?

Evimizde ısınmayı sağlamak için tek petek bazende 2 petek açmaktayız. Bunun kombiye bir zararı olur mu? komşumuz tek petek çalıştırmanın tesisata zarar vereceğini söylüyor ..
Yasin
Cevaplar : 1
8,893 Defa Okundu
 21 Haziran 2017

Kostikle Tıkanıklık Açılır Mı?

İnternetten tıkanıklık açma yöntemlerini araştırdık ilk etapta boru tıkanıklığını gidermek için kimyasal ilaç kullandık etki etmedi. Şimdi ise kostik kullanarak boru tıkanıklığını gidermek istiyoruz. Sizce kostik kullanmalı mıyız? Kostik kullanmak zararlı mı?..
Nedim Arslan
Cevaplar : 1
1,312 Defa Okundu
 20 Haziran 2017

Tesisatta Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Yandaki daireden bizim daireye su sızıntısı oluyor. Görünürde herhangi bir şey yok fakat duvarlarımız su almaya başladı. Su kaçağını kendimiz bulmaya çalıştık ama yerini tam bulamadık. Tahminimize göre yan dairenin temiz su tesisatlarında kaçak olduğunu düşünüyoruz. Çünkü akan su temiz görünüyor...
Turgay Şimşek
Cevaplar : 1
828 Defa Okundu
 20 Haziran 2017

Havası Alındığı Halde Isı Vermeyen Kalorifer Peteği

Dairemizin kalorifer peteklerinde ısı problemi mevcut. Her ay düzenli olarak kalorifer peteği havası alındığı halde petekler ısı sağlamıyor. Radyatör havası alındığı halde petek neden ısı vermez? bu konu hakkında sizden yardım istiyorum.   Benzer Sorular Havası alınan petek ısınmıyor, Petek havas..
Arif Behram
Cevaplar : 1
1,558 Defa Okundu
 19 Haziran 2017

Pis Su Borularından Yavaş Su Gidiyor

Merhaba, pis sudan kaynaklı gider tıkanıklığımız var. Suyu döktüğümüzde yavaş bir şekilde gidiyor. Bazen ise su geri taşıyor lavabo pompası ile sadece anlık olarak suyun gidişini sağlayabiliyoruz.   Benzer Sorular Pis su borusundan su yavaşça gidiyor, Pis su borusundan döktüğümüz su geri geliyor,..
Ferit Akçatepe
Cevaplar : 1
683 Defa Okundu

Beni Ara


Teklif İsteyin

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2015 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.