Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Tıkanıklık kategorisine ait sorular

 14 Ekim 2019

MUTFAK LAVOBA TIKANIKLIĞI

Merhaba lavoba giderimiz tıkandı 2 gün önce gelip zincir salıp deneme yaptılar fakat açamadılar. bi öneriniz var mıdır ?..
SERKAN KAYMAK
Cevaplar : 0
711 Defa Okundu
 19 Şubat 2019

tıkalı boru

karşı dairemizde mutfak lavabosunun suyu bizim mutfağımızdaki giderden geliyor sorun ne olabilir? dolayısıyla bizim mutfagımızdaki lavabo gideri tıkalı sanırım...
murat tonyalı
Cevaplar : 1
2,167 Defa Okundu
 3 Ocak 2019

çamaşır makinesini çalıştırınca su gitmiyor

merhaba iyi günler sarıyerde oturuyorum çamaşır makinemi çalıştırdığım zaman su gitmiyor neden olabilir gitmesi için ne yapabiliriz?..
onur bozüyük
Cevaplar : 1
2,252 Defa Okundu
 1 Ekim 2018

banyo gideri tıkalı

banyo gideri tıkalı banyonun el yıkama musluğnu acıp ellerimizi yıkarken giden su banyo giderinde geribasıyor su içeriye taşma yapıyor musluğu kesince taşan su zor da olsa giderden tekrar gidiyor..
mehmet yıldız
Cevaplar : 0
769 Defa Okundu
 19 Eylül 2018

fabrikanın catı olukları

merhaba fabrikamızın catı olukları yılların birikimiyle kemikleşmiş tortular yosunlar mevcut buranın temizliği ile ilgili mevcut olukları deforma etmeden gevşetecek kim yasallar mevcutmudur...
TÜRKAY GÜRLEK
Cevaplar : 1
1,210 Defa Okundu
 19 Eylül 2018

Yazlık Sitemizin foseptik çukuru

Foseptikle sıkıntımız çok büyük artık para yetiştiremiyoruz çok sık doluyo vidanjörler pahalı yeterlimi değil acaba ne yapmamız lazım önerilerinizi bekliyoruz..
Nejla Polat
Cevaplar : 1
1,118 Defa Okundu
 21 Haziran 2017

Kostikle Tıkanıklık Açılır Mı?

İnternetten tıkanıklık açma yöntemlerini araştırdık ilk etapta boru tıkanıklığını gidermek için kimyasal ilaç kullandık etki etmedi. Şimdi ise kostik kullanarak boru tıkanıklığını gidermek istiyoruz. Sizce kostik kullanmalı mıyız? Kostik kullanmak zararlı mı?..
Nedim Arslan
Cevaplar : 1
4,586 Defa Okundu
 19 Haziran 2017

Pis Su Borularından Yavaş Su Gidiyor

Merhaba, pis sudan kaynaklı gider tıkanıklığımız var. Suyu döktüğümüzde yavaş bir şekilde gidiyor. Bazen ise su geri taşıyor lavabo pompası ile sadece anlık olarak suyun gidişini sağlayabiliyoruz.   Benzer Sorular Pis su borusundan su yavaşça gidiyor, Pis su borusundan döktüğümüz su geri geliyor,..
Ferit Akçatepe
Cevaplar : 1
2,648 Defa Okundu
 19 Haziran 2017

Gemi Pimaş Boru Tıkanıklığı Açan Firma

Tersanenin gemi güvertesinde 50'lik pimaş borusu tıkandı. Bu tarz sorunları sıkça yaşamaktayız. Bu gider tıkanıklığı problemleriyle ilgili sürekli çalışacağımız gemi pimaş borusu açan tesisat firması arıyoruz. Siz bu gider açma hizmetini sağlıyormusunuz?..
Salim Balcı
Cevaplar : 1
2,164 Defa Okundu
 17 Haziran 2017

Pis Su Borusu İlaçla Temizlenir mi?

Merhaba bizim bina pimaş giderimiz tıkalıydı biz bunu kimyasal ilaçla tıkanıklık şuan giderildi. Fakat aklımıza takılan soru kimyasal ilaç dökülen boru temizlenir mi? tekrar boruda tıkanıklık oluşur mu?..
Akın Sönmez
Cevaplar : 1
3,769 Defa Okundu
12

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.