Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İzmir Bölgesi
0(232) 243 88 88
  Menü

İstanbul'un Tüm İlçelerine Tek Fiyata Servis

Su Kaçağı kategorisine ait sorular

 1 Ekim 2018

iki duvar arasi yagmur suyu gelioyr

merhabalar benim tek katli evim var .evin mutfak tarafi 2 metre uzunlugumda komsunun bahce duvari ile bitisik yagmur yagip btoprak emdiginde benim mutfaga su giriyor ..zamaninda hatamiz evin o bolu,unu komsi bahcesi duvari ile yanyana olmasi mesafe yok ayni problem kapi girisindede yasiyoruz fakat nedense ort..
celal nogay
Cevaplar : 0
42 Defa Okundu
 20 Haziran 2017

Tesisatta Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Yandaki daireden bizim daireye su sızıntısı oluyor. Görünürde herhangi bir şey yok fakat duvarlarımız su almaya başladı. Su kaçağını kendimiz bulmaya çalıştık ama yerini tam bulamadık. Tahminimize göre yan dairenin temiz su tesisatlarında kaçak olduğunu düşünüyoruz. Çünkü akan su temiz görünüyor...
Turgay Şimşek
Cevaplar : 1
830 Defa Okundu
 16 Haziran 2017

Toprak Altında Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Evimizin yakınlarında yerin altındaki su borusu patladı. Yerden su çıkmaya başladı ve bu su kaçağının nereden olduğunun bulunmasını ve tamirinin yapılmasını istiyoruz. Tesisatçı çağırdık ve bize kaçağı bulabilmek için bazı yerleri kırılacağını söylüyor. Toprak altındaki su sızıntısını kırmadan tespit etmek mü..
Bilal Durmuş
Cevaplar : 1
892 Defa Okundu
 15 Haziran 2017

En Ucuz Fiyata Su Kaçağı Bulma

Merhaba internet üzerinden en uygun fiyatlara su kaçağı tespiti yapan firmaları araştırıyorum. Su kaçağı tespiti 69 TL - 79 TL arası firmalar görmekteyim. Bazı siteler ise 100 TL - 130 TL arasında fiyatlandırma yapmış. Bu su kaçağı tespiti fiyatlandırması neye göre yapılıyor? bazı sitede 50 TL iken diğer yerd..
Cevaplar : 1
1,054 Defa Okundu
 14 Haziran 2017

Banyo Derz Arasından Su Sızıntısı

Evim yeni yapıldı banyomda derz arasından su geliyor sürekli suyu kullanmadığımız halde kaçak var muhtemelen, yapılacak tespit çalışmasıyla alakalı bilgi ve kaçak tespit ücretinizi öğrenmek istiyorum, iyi çalışmalar...
İlhan Özahi
Cevaplar : 2
3,117 Defa Okundu
 13 Haziran 2017

Yan Binanın Evinden Su Sızıyor

Merhaba, yan binadan bizim eve su sızıntısı var duvarlarımız ıslanmaya başladı. Tesisattan kaynaklanan bi su kaçağı olduğundan şüpheleniyoruz. Bu durumda yan binadan akan suyu cihazla nasıl tespit ediyorsunuz?..
Ramazan Çınar
Cevaplar : 3
1,115 Defa Okundu
 12 Haziran 2017

Tesisat Alt Komşuya Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım?

Yeni taşındığımız evde yeni yaptırılan su tesisatı alt kat dairedeki komşuya su sızdırmaya başlamış. Eve çağırdığımız tesisatçı kaçağı bulmak için bir yerleri kırmaya başladı ama bulamadı , bende daha fazla eve zarar gelmesin diye onu gönderdim. Evi daha fazla hasara uğratmadan bu tesisat kaçağını nasıl bulab..
Aytuğ Özbek
Cevaplar : 1
917 Defa Okundu
 8 Haziran 2017

Su Tesisatı Kaçağı Testi Nasıl Yapılır?

Merhaba, iş yerimizde bulunan tesisatlara kaçak su testini yaptırmak istiyoruz. Duvarlardan su almaya başladı ve uzun boyutlarda ıslaklık mevcut, su tesisatı kaçağı testi yaptırmak istiyoruz bize nasıl yardımcı olabilirsiniz? ..
Gürkan Dal
Cevaplar : 1
828 Defa Okundu
 8 Haziran 2017

Evimi Üst Kattan Su Bastı

Biz köydeyken üst kattaki komşumun tuvalet borusu patlamış, komşum da evde olmadığından dolayı yaklaşık 1 gün sonra durumu fark etmiş. Komşumun beni araması üzerine eve geri döndük. Eve vardığımızda bütün ev eşyalarımız sular altında kalmış ve hepsi ıslanmış. Tavanlardaki alçılar ve boyalar dökülmeye başladı...
Yusuf Hasoğlu
Cevaplar : 1
1,433 Defa Okundu
 20 Mayıs 2017

Demir Boru Tesisatı Çürüğü ve Su Kaçağı

Merhabalar, eski yapı binamızda üst daireden alt kata sızıntı olmaktadır. Binamızda demir boru tesisatı mevcut ve bir yerlerden su sızıyor tam olarak yerini belirleyemedik. Aklıma takılan bazı sorular: - Demir boru tesisatı çürüdüğünde veya paslandığında su sızdırır mı ? - Demir borudaki su kaçakları ci..
Hüseyin Albayrak
Cevaplar : 1
1,373 Defa Okundu

Beni Ara


Teklif İsteyin

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2015 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.