Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Su Kaçağı kategorisine ait sorular

 19 Mayıs 2020

Bina mutfak giderleri arızası

bina mutfak gideri pimaşı bina dışındaki kuyuya gidiyor ancak gider borusundan bina altındaki dukkana su kaçağı var ve boru tıkalı gibi görünüyor boru tıkalımı yoksa boruda kırık mı var nasıl çözebiliriz..
zafer beydili
Cevaplar : 1
1,484 Defa Okundu
 26 Ekim 2019

SU KAÇAĞI

Bir apartmanda yöneticilik yapmaktayım.1. kat komşuma üst komşunun banyo tesisatındaki çatlak nedeniyle su sızması meydana gelmiş.Bunun sorumluluğuyla ilgili 1. kat komşumla anlaşmazlığa düştük.Kendisi daire içindeki su tesisat arızasının ortak kullanım alanı olduğunu ve bunun apartman genel masrafından ( ai..
Abdullah Köksal
Cevaplar : 1
2,531 Defa Okundu
 10 Mayıs 2019

Mutfak atık su pimaş borusundan su kaçağı

Apartmanımızın 1 nci katında oturan komşumuzun mutfağına sanırım atık su pimaş borusundan su akıyor. Üst katlarda mutfak suyu kullanıldıkça su da artıyor. Aynı katta diğer komşuda ise herhangi bir sıkıntı yok. Aspiratör üstü mutfak dolabı olduğu için net tespit yapamadım. Aspiratör havalandırma borusuna damlı..
Sulhi Eski
Cevaplar : 1
2,042 Defa Okundu
 4 Ocak 2019

bodrum kat depomuz su alıyor

iki katlı iş yerim var bodrum katında depo bir yerlerden su alıyor birkaç usta getirip baktırdım fakat çözüm olmadı konu ile alakalı nasıl bi işlem yapılıyor nasıl sorunu giderebiliriz?..
Yiğit Koçak
Cevaplar : 1
2,617 Defa Okundu
 3 Ocak 2019

Balkonun taban fayansından su çıkıyor

Yağmur yağdığı zaman balkonun fayansının altından su çıkıyor, tamiri mümkün müdür?..
MEHMET ONUR KOÇYİĞİT
Cevaplar : 1
2,146 Defa Okundu
 27 Aralık 2018

Asansör boşluğuna su doluyor

İyi günler Üsküdar'da 6 katlı aile binamız var asansör boşluğunda su var zemin kattaki dairemizin de duvarları zeminden 80 cm 1 metre kadar..
Nedime Yalçın
Cevaplar : 1
1,053 Defa Okundu
 27 Aralık 2018

su faturam çok geldi ne yapmalıyız

smerhabe tufan bey sultangazide oturuyorum 3 aydır kullanmadığım evim var ama faturam yüksek geliyor bunla alakalı ne yapmam gerekiyor...
Adnan Ülkü
Cevaplar : 1
950 Defa Okundu
 25 Aralık 2018

Banyo ve oda duvarları ıslak kötü kokuyor

iyi günler esenyurt da oturuyorum yeni aldım evi banyo ve odamın duvarları ıslak duruyor devamlı koku da var evimde bununla ilgili ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz bana..
Arif Ünsal
Cevaplar : 1
1,235 Defa Okundu
 1 Ekim 2018

iki duvar arasi yagmur suyu gelioyr

merhabalar benim tek katli evim var .evin mutfak tarafi 2 metre uzunlugumda komsunun bahce duvari ile bitisik yagmur yagip btoprak emdiginde benim mutfaga su giriyor ..zamaninda hatamiz evin o bolu,unu komsi bahcesi duvari ile yanyana olmasi mesafe yok ayni problem kapi girisindede yasiyoruz fakat nedense ort..
celal nogay
Cevaplar : 0
1,154 Defa Okundu
 20 Haziran 2017

Tesisatta Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Yandaki daireden bizim daireye su sızıntısı oluyor. Görünürde herhangi bir şey yok fakat duvarlarımız su almaya başladı. Su kaçağını kendimiz bulmaya çalıştık ama yerini tam bulamadık. Tahminimize göre yan dairenin temiz su tesisatlarında kaçak olduğunu düşünüyoruz. Çünkü akan su temiz görünüyor...
Turgay Şimşek
Cevaplar : 1
3,459 Defa Okundu
12

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.