Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Banyo ve oda duvarları ıslak kötü kokuyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

iyi günler esenyurt da oturuyorum yeni aldım evi banyo ve odamın duvarları ıslak duruyor devamlı koku da var
evimde bununla ilgili ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz bana

Arif Ünsal
Cevaplar : 1
1268 Defa Okundu    25 Aralık 2018

Cevap (1)

  1. 25 Aralık 2018
    (Cevapla)

    Evinizde aktif olarak kullanılan banyoların tesisat sistemlerinde arıza oluştuğu zaman duvarların ıslandığını görebilirsiniz. Üstelik bu ıslaklık dışında yan odanın duvarlarında küflenme ve kötü kokular oluştuğu da görülebilmektedir. Duvarlar kabarıyorsa ve boyalar dökülmeye başladıysa su tesisatından şüphelenebiliriz.

    Firmamız cihazla kırmadan arızalı olan yerleri tespit ederek banyonuzda ve odanızda meydana gelen ıslaklık, rutubet, nem gibi sorunlara kesin çözümler üretmektedir. Tesisatla ilgili yaşadığınız her türlü problem için firmamızdan profesyonel hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.