Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

çamaşır makinesini çalıştırınca su gitmiyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

merhaba iyi günler sarıyerde oturuyorum çamaşır makinemi çalıştırdığım zaman su gitmiyor neden olabilir gitmesi için ne yapabiliriz?

onur bozüyük
Cevaplar : 1
2174 Defa Okundu    3 Ocak 2019

Cevap (1)

 1. 3 Ocak 2019
  (Cevapla)

  Çamaşır makinesinde meydana gelen tıkanıklıklar için firmamız robot ve kameralı sistemler kullanarak tıkanıklık açma işlemlerini gerçekleştirir. Çamaşır makinesi çalıştığında su gitmiyorsa ve geri tepme olaylarıyla karşılaşıyorsanız bu durumda yapılması gereken işlem robotla tıkanıklığa müdahale etmektir. Titreşimli ve elektronik sistem sayesinde tıkalı olan boruya müdahale edildiğinde tıkanıklıklar kolay bir şekilde açılmaktadır.

  Firmamız tıkalı boru açma hizmetini sağlarken borulara hiçbir zarar vermemektedir. Sıradan tesisatçıların ilaç kullanarak tıkanıklığı açmaya çalışmalarının aksine tesisata zarar vermeyen robotlu sistemler kullanarak müdahale edilmektedir.

  Çamaşır makinesinden su geri taşıyorsa vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.