Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Nasıl Yapılır

Kombi Filtre Temizliği Nasıl Yapılır?
5 Ocak 2017

Kombi Filtre Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombi alt bağlantı kısmında bulunan pislik tutucu dediğimiz filtrenin pas ve tortu ile tıkanması durumunda petekler ısınmaz. Kombi alt filtresinin tıkanması durumunda kombi devir daimi sağlıklı olmadığından kombinin ısıttığı su peteklere ulaşamaz. Bağlantı kısmında bulunan pislik tutucu dediğimiz filtreyi yer..
19,292 kez okundu
Çatı İzolasyonu Nasıl Yapılır?
30 Aralık 2016

Çatı İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Yapılarda ısı kaybı yaşanmaması için birçok konuda izolasyon yapılması gerekiyor. Bu konuda oldukça önemli olan izolasyon türlerinden birisi de çatı izolasyonudur. Çatı izolasyonu sayesinde yapıların üst tarafından, yani çatılarından kaynaklanan hava değişimleri önemli ölçüde azaltılmış olur. Hatta yapılacak ..
5,545 kez okundu
Tıkalı Çamaşır Makinesi Gideri Nasıl Açılır?
24 Aralık 2016

Tıkalı Çamaşır Makinesi Gideri Nasıl Açılır?

Banyo ve mutfak ev ortamında en çok toplu kullanılan alanlardan biridir. Banyo eşyaları ve mutfak eşyalarının kullanımı sırasında bazı durumlarda aksaklıklar yaşanmaktadır. Örneğin; mutfağa ve banyoya yerleştirilen çamaşır makinelerinin su biriktirmesi ve dolması sonucu tıkanıklıklara neden olabilmektedir. Ça..
59,033 kez okundu
Musluk Armatür Temizliği Nasıl Yapılır?
15 Aralık 2016

Musluk Armatür Temizliği Nasıl Yapılır?

Bulunduğumuz her ortamın ev olsun, iş yeri olsun ve ofis olsun hiç fark etmez musluk armatürü en çok kullanılan unsurlar arasında yer almaktadır. Doğal olarak bu kadar fazla bir şekilde kullanılan muslukların temizlenmesi de hijyen açısından oldukça önemlidir… Bu içerikte musluk armatür temizliği nasıl yap..
66,757 kez okundu
Sararmış Tuvalet Taşı Nasıl Temizlenir
15 Aralık 2016

Sararmış Tuvalet Taşı Nasıl Temizlenir

Evinizin en aktif olarak kullanılan ve mikroba elverişli bir konumda olan yeri şüphesiz tuvaletlerdir. Bu alanların mikrop kapmaya elverişli olmasından dolayı iyi bir şekilde temizlenmesi oldukça önemlidir. Alaturka tuvalet taşı temizliği ve pisuvar temizliği yöntemleri ile bu alanlarınızı hijyenik bir duruma..
312,349 kez okundu
Peteklerde Reglaj Ayarı Nasıl Yapılır?
14 Aralık 2016

Peteklerde Reglaj Ayarı Nasıl Yapılır?

Reglaj ayarı nasıl yapılır? sorusuna geçmeden önce reglaj ayarı ne için gereklidir, faydaları nelerdir aktaralım. Reglaj ayarı, ısının evin bütün kısımlarına eşit derecede dağılmasını sağlamak amacıyla yapılan işlemlerdir. Yani bir petek çok sıcak iken bir başka peteğin soğuk olması durumu ancak reglaj ayarı ..
14,134 kez okundu
Kombi Bacası Temizleme
6 Mayıs 2016

Kombi Bacası Temizleme

Kombi ve baca temizliği işlemi kalorifer tesisatının daha verimli çalışmasına ve yakıt tasarrufu sağlamasında en önemli unsurlardan bir tanesidir. Baca temizliği denildiğinde aklımıza ilk gelen eskiden kömürlü sobalarda kış aylarında iki yada üç defa soba borularının sökülmesi ve boruların içerisinde birikmiş..
28,050 kez okundu

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.