Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.
İstenilen Hizmet
Tıkalı boru açma
Hizmet Süresi
45 Dakika
Fiyat Farkı
Yok
İşlem Garantisi
%90
Size özel teklifimiz var hemen bizi arayın.
Size özel teklifimiz için kalan süre 30:00
Sadece İstanbul'da hizmet veriyoruz.
Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kanalizasyon tıkanıklığı tecrübe isteyen bir iş olup işinin ehli kurumsal tesisat firmalarının yapacağı bir iştir.

Robotlarla ve kameralı cihazlarla çalışan bu tesisat firma ustaları, kırmadan kanalizasyon gider borusu tıkanıklığını robotla açan servisini göndererek soruna kısa sürede profesyonel bir çözüm getirir. Kanalizasyon çukur tıkanıklığı gideren makineli firmalar, tıkanıklığı ortadan kaldırdıktan sonra kanalizasyon borusunun içerisini kamerayla görüntüleme işlemini uygularlar. Bu sayede borunun içerisi görüntülenir ve tesisatın durumu gözden geçirilir.

Kanalizasyon gider boruları neden tıkanır?

logar görüntüleme servisi
kanalizasyon lağım görüntüleme
kanalizasyon pimaş görüntüleme

Genelde kullanım hatasından ortaya çıkan kanalizasyon tıkanıklığı, tuvaletlere suda erimeyen tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve bez gibi cisimlerin atılması ile tıkanır.

Lavabolara yağ kalıntıları, yemek artıkları ve çay posalarının atılması
İş yeri kanalizasyonları kumaş parçaları, poşet gibi parçaların atılması
Tesisatın kaliteli malzemelerden yapılmaması ve çökme, çatlama, kırılma olması
Eğim hatasından tıkanıklık meydana gelebilir.
İnşaat ve harç malzemelerinin borularda yerleşmesi

Tüm bu sorunlar kanalizasyon tıkanıklığına neden olarak yaşam kalitesini düşürür.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Kanalizasyon tıkanıklığı açma işi eskiden son derece eziyetli ve zaman alıcı iken artık günümüzde robotlarla kısa sürede giderilmektedir. Kanalizasyon gideri tıkanması kanalizasyon boruları neden tıkanır çözümü nedir sorusunun cevabı kurumsal tesisat firmalarındadır.

Kırmadan robotla tuvalet gideri tıkanıklığı gideren ustalar sayesinde, kanalizasyona giden borularda biriken atıkların tıkanıklığı kısa sürede açılmaktadır. Tuvalet giderindeki tıkanıklığı makineyle kırmadan açan tesisatçı kadrosuyla İstanbul geneli servis hizmeti sunan firmamız, teknolojik cihazlarla her çeşit tıkalı boruyu açıp kırmadan tıkanıklık tespiti yapmakta ve profesyonel bir şekilde soruna müdahale etmektedir.

Tıkalı Gider Borusu Nasıl Açılır?

kanal rögar açma
tıkalı rögar açma
çukuru tıkalı

Tıkalı gider boruları öncelikle kameralı cihazlarla görüntülenir. Pimaş boru içerisini kamerayla görüntüleyip ardından temizleyen firmamız tıkanıklığa neden olan cismi öncelikle tespit eder. Tıkanıklığa neden olan cisme göre tıkalı gider borusu açma için makinelere uygun aparatlar takılır. Kırma, parçalama veya ezme yöntemi ile boruyu tıkayan cisimler çıkarılır. Giderler tazyikli su ile yıkanarak temizlenir. Tüm bunlar sadece tıkalı pimaş boruyu robotla açan tesisat firmasının yapabileceği iştir. Sıradan ustalara yaptırmak istenen tıkanıklıklarda tadilat masrafı çok olmakta, tıkanıklığı bulmak uzun sürmektedir.

Lağım Çukuru Temizleme

Lağım çukuru veya foseptik çukuru lağım şebekesinin olmadığı alanlarda yapılan pis su depolarıdır. Zamanla lağım çukurları tıkanır ve taşarak sağlıksız ortamlara neden olur. Böyle bir durumda lağım çukuru tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Lağım çukuru temizlik zamanı geldiğinde ihmal edilmemeli, kurumsal bir tesisat firması çağrılarak temizletilmelidir. Aksi taktirde kanalizasyon atıkları taşmaya başlayacak ve mikrop yayarak sağlığı tehdit edecektir.

Foseptik kuyusu tıkanıklığı açma ve temizleme işlemi vidanjör ile beraber yapılmaktadır. Pis atıklar ve dibe çöken kalıntılar vidanjör ve pompa ile çekilerek temizlenir. Lağım çukurları farklı hacimlerde olup temizlenme zamanı geçirilmemelidir. Genelde kırsal kesimlerde olan lağım çukurları alt yapının yeterli olmadığı durumlarda kanalizasyon giderlerinin biriktirildiği depolardır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açan Firmalar

Kanalizasyon tıkanıklığı açan birçok firmayı piyasada görmek mümkündür. Sadece kurumsal firmaların robotlarla çalıştığı düşünüldüğünde, tesisatçı çağırmak için firma araştırması iyi yapılmalıdır. Hem daha kısa sürede hem kesin çözümler sunan firmalarla çalışmak çok daha hesaplı olacak sorundan kısa sürede kurtulmayı sağlayacaktır. Kanalizasyon logar yıkaması yapan tesisat firması sayısı oldukça azdır. Sadece kurumsal firmaların yapabileceği kanalizasyon tıkanıklığı açma ve boru temizleme hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.

kanal rögar açma
kanalizasyon tıkanıklığı açma
rögardan su geri taşıyor

Teknoloji çağı günümüzde artık her alanda makineler kullanılmakta, kanalizasyon tıkanıklığı ve diğer gider tıkanıklıklarında tespitler kamera ile kırmadan yapılmaktadır. Deneyimli ve cihazlar kullanan bir firma ile çalışmak hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeyi sağlar. Sıradan ustalarla çalışmak ise günlerce sorunla boğuşmaya ve daha fazla para ödemeye neden olur.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tıkalı boruları açarken borulara zarar vermeyen ve kısa sürede gider tıkanıklığını kameralarla yaparak profesyonel çözümler üreten firmalar bu işi hem daha hesaplı fiyatlara yapmakta hem de kesin çözümler sunmaktadır. Yağmur ve diğer pis su atıklarının şehirden uzaklaştırıldığı giderlerin tıkanması öncelikle sağlığı tehdit eden sonrasında ise can sıkıcı bir sorun olarak yaşam kalitesini düşüren durumlardır. En ekonomik fiyatlarla en etkili çözümü sunan robotlu tesisat firmaları, kanalizasyon tıkanıklığı açma fiyatları bakımından son derece uygundur. Görüntüleme cihazları ile tıkalı bölge kısa sürede tespit edilir. Kırmadan binalara zarar vermeden bu işlem yapıldığından çok daha ucuza gelir. Kanalizasyon tıkanıklığı büyük çaplı bir sorun olup herhangi bir kişinin halledeceği bir sorun değildir.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Sadece Robotlarla Açılır

Tıkalı kanalizasyon borularını açmak için kimyasal kullanmak doğru değildir. Garantili ve kesin çözüm için tecrübeli bir tesisat firması çağrılmalıdır. Oldukça pahalı olan teknolojik cihazlara ise sadece kurumsal ve tecrübeli tesisat firmaları sahiptir. Herhangi bir kırma işlemi yapılmadan ve kırarken pimaş borulara zarar verme gibi bir durum yaşanmadan görüntüleme cihazları ile tıkanıklık nedeni tespit edilir ve robotlarla tıkanıklık kısa sürede açılır. Lavabo açıcı, kostik, çamaşır suyu, şampuan kullanmak, pompalama ile tıkanıklığı açmaya çalışmak bir sonuç vermez. İşinin ehli bir tesisatçı ise bina sahibinin gözleri önünde tıkanıklığı tespit eder, pimaş boru içlerini görüntüleyerek bina sahibine gösterir ve uygun aparatlarla kısa sürede boruları tıkayan cisimleri çıkarır. Profesyonel yardım alarak kanalizasyon tıkanıklığından en ekonomik şekilde kurtulmak en mantıklısıdır.

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (122 oylama, derecelendirme üzerinden; %85,57)

Bunlarıda İncelediniz mi?

Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. L....
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tufan Tesisat, sektörün öncü ve yenilikçi firması olarak tıkalı olan tuvalet giderlerini robotlu, kameralı sistemle açma hizmetini vermektedir. 20 adet servis aracı ve 37 personelimiz ile tıkanıklık sorunlarını....
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kana....
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Bina önlerindeki rögar kuyularının dolup taşması sonucu kanalizasyon suları geri gelerek tuvalet ve lavabolardan geri teper. Evi kanalizasyon suyunun basması kadar rahatsız edici bir sorun olamaz. Yaşam alanlar....
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tufan Tesisat, tıkalı pimaş boruları kırmadan robotlu sistemle açan kurumsal tesisat firmasıdır. Pimaş borularda meydana gelen tıkanıklığı açmak için son teknoloji makineler kullanılır. Tıkanıklık sorunları gid....
Bodrum Katı Su Basıyor
Bodrum Katı Su Basıyor
Eski yerleşim alanlarında sıkça karşılaşılan sorunlar arasında olan kanalizasyon tıkanıklığı, giriş kat seviyesinde bulunan evleri lağım suyu basmasıyla sonuçlanır. Eski yapı binalarda veya iş yerlerinde beledi....
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuz ruhu, ev hanımlarının tuvalet temizliği için kullandığı üründür. Ev hanımları tuvalet ve lavabo tıkanıklığını açmak için tuz ruhu kullanırlar. Fakat birçok kişinin tuz ruhunun zararlarından haberi bile yokt....
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Tuvalet,lavabo,banyo pimaşlarında tıkanma olunca kullanmaya başladığımız pimaş açma ilacı, tıkanan boruların içerisinde biriken maddeleri eriterek tıkanıklığı açmaktadır. Müşterilerimizin bize sorduğu sorular a....

Yorumlar (6)

 1. İstanbul Avrupa yakasındaki fabrikamızın tuvaletlerindeki borular tıkandı kendi teknik servisimiz ile açmayı denesek de başarılı olamadık fabrikamızın tıkalı olan tuvalet borularını açmak için mail adresimize fiyat teklifi gönderir misiniz? iyi çalışmalar.

  1. 19 Mayıs 2017
   (Cevapla)

   Fabrikanızın tuvaletlerinde oluşan gider tıkanıklığını açtırmak için robotlu makine kullanan tesisat servislerinden yardım istemeniz gerekir. Firmamız fabrikaların tıkalı tuvaletlerini kırmadan robotla açıp, kamerayla görüntülemektedir. Tıkanıklığı açtırmak için daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizi aramanız gerekir.

 2. 19 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  İyi Günler,
  5 katlı binamızın her katında tıkanma var dökülen su gitmiyor ve taşıntı oluyor. Binamızın ortak foseptik çukuru taşmaya başladı ve bu durumu acil olarak çözmemiz gerekiyor evimizi su bastı. Sizden haber bekliyorum iyi çalışmalar

  1. 19 Mayıs 2017
   (Cevapla)

   Binada bütün katlarda görülen tıkanıklık, en zorlu tıkanıklıklardan birisidir. Giderden geri taşan suyu gidermek için robot makinesi kullanan servisimiz kanalizasyon ve foseptik çukurlarını açmaktadır. Kanalizasyon ve foseptik çukuru açan firma arıyorsanız firmamız sizin için doğru bir tercih olacaktır. Numaralarımızdan bize ulaşın ve çözümü zor olan tıkanıklıkları ortadan kaldıralım.

 3. 16 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Merhaba, kanalizasyona bağlanan pimaş giderimizde tıkanıklık var, var olan kanalizasyon tıkanıklığını İskiye müracaat ettik ve açtırdık fakat binamızın ortak giderinde tıkanıklık var biz bu tıkanıklığı gidermek istiyoruz yardımcı olabilir misiniz

  1. 16 Mayıs 2017
   (Cevapla)

   Kanalizasyona giden ana hat gideri borusunu kırmadan açan firmamız, pimaş içinde kalıplaşan atıkları ucunda susta bulunan aletler ile parçalayıp suyun tahliye olmasını sağlamaktadır. Sizde ana gider borusunu açtırmak istiyorsanız bize ulaşmanız gereklidir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.