Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.
İstenilen Hizmet
Tıkalı boru açma
Hizmet Süresi
45 Dakika
Fiyat Farkı
Yok
İşlem Garantisi
%90
Size özel teklifimiz var hemen bizi arayın.
Size özel teklifimiz için kalan süre 30:00
Sadece İstanbul'da hizmet veriyoruz.
Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon tıkanıklığı sorunu baş gösterdiğinde birçok yeri etkilemeye başlar. Örneğin binanın zemin katında bir tıkanıklık oluştuysa bu durum bütün binada oturanları etkiler ve zeminden su çıkmaya başlar. Kanalizasyon tıkanıklığını gidermek diğer tıkanıklık türlerine göre biraz daha zordur. Çünkü oluşan bu tıkanıklığın tahliye olabilmesi için belediyenin gelmesi gerekmektedir. Vidanjör çekici araçlar ile kanalizasyon tıkanıklığı sorunu kısa sürede halledilmektedir.

Kanalizasyon tıkanıklığı 2 bölümden meydana gelmektedir;

Birincisi, İski’nin yollarda binalar için bırakmış olduğu kanalizasyon ana giderleri,

İkincisi, binaların dinlenme adı verildiği foseptik çukurlardan oluşur.

Bina içlerine bırakılan foseptik çukurlarında binalarda yanlış kullanımlardan dolayı atılan tuvalet kağıdı,bez ve suyun eritemediği maddeler bu foseptik çukurunun zamanla dolmasına ve taşmasına sebep olur. Bu tıkanıklıklar foseptik çukuruna en yakın süzgeç,tuvalet,wc,klozet gibi bölümlerden birikmiş pisliği geri atar. Genellikle bu tıkanıklıklar binanın bodrum katlarında olur ve üst katlar su kullandığında bodrum katlarda atık suyun çıkması ve zeminde pis suyun taşması görülmektedir.

Bina içerisine bırakılan foseptik kuyularının üzerinde genellikle kapaklar vardır. Kanalizasyon tıkanıklığını açmadan önce, kapakların açılıp, foseptik kuyusunun tıkalı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Foseptik kuyusu tıkalı ise su ana rögara gitmiyorsa, yol üzerinde İski’nin size ait bırakmış olduğu dış kanalizasyon kuyusu dolmuş olabilir. Dış kanalizasyon tıkanmalarında öncelikle İski’ye başvurulmalıdır. İski gelip rögarda biriken atıkları vidanjör yardımıyla temizleme işlemi yapması gerekir.

kanalizasyon açma

İski’nin kontrolünden sonra ana rogarda bir tıkanma yok ise bina atık su borularında herhangi bir çökme ya da kırık olma ihtimali yüksektir.

Kanalizasyon tıkanıklığı nasıl açılır?

Kanalizasyon tıkanıklığını açmak için konusunda uzman olmuş ve gelişmiş teknolojik imkanlardan yararlanan kurumsal firmalardan yardım almak gereklidir. Kurumsal olarak çalışan firmalar en son teknolojilerle tasarlanan cihazları kullanmakta, profesyonel servis ekipleri de cihazlar aracılığıyla güvenli ve etkili çözümlerle sorun yaşan müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kanalizasyon sistemlerinin tıkanması, istenmeyen birçok olumsuz sonuçlara neden olmaktadır. Bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak için sorunun oluştuğunu fark eder etmez, anında kanalizasyona müdahale etmek gerekmektedir.

Uzman personeller aracılığıyla gerçekleştirilen ve kameralı cihazları ile sorunun tam noktası tespit edilmekte ve tıkanıklık hiçbir yerin kazılmasına, kırılmasına gerek kalmadan ortadan kaldırılmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde gelişmiş teknolojilere sahip cihazlar birçok profesyonel firma tarafından kullanılır. Tıkanıklık açıcı cihazlar kanalizasyona veya gider borusuna atılmış olan sert cisimleri parçalar ve suyun rahat akmasını sağlar.

Profesyonel anlamda kanalizasyon açma işini yapan firmalar, kameralı ve robotlu sistemlerle hizmet vermekte ve cihazlarla sorun oluştuğunda anında müdahale etmektedir. Uzman bir ekip yönetiminde kameralı cihazlar aracılığı ile sorunun tam noktası tespit edilmekte ve tıkanıklık hiçbir yer kazılmadan ortadan kaldırılmaktadır.

Kanalizasyon yıkaması yapan tesisatçı arıyorsanız; kurumsal firma ile çalışmanız kaliteli ve kesin sonuç veren hizmet almanız için önemlidir. Firmamız uzun zamandan beri kanal açma ve tesisat yıkama hizmetleri sağlamıştır. Tıkalı kanalizasyon borusu açma hizmeti için firmamızı tercih edebilir ve kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.

Günümüzde kanalizasyon sisteminin kontrolü kameralı teknolojik robotlarla gerçekleştirilmektedir. Gelişmiş teknoloji sayesinde olası sorunlar büyümeden önlenmektedir. Kanalizasyon temizliğine gerçek anlamda özen gösterilmelidir, çünkü kanalizasyon sistemleri evlerin ve fabrika atıklarının çevreden uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Kanalizasyon bakımlarının belirli aralıklarla yapılmasına dikkat edilmelidir. Bakımların yapılmaması durumunda su baskınlarının meydana gelmesi kaçınılmazdır. Özellikle kış aylarındaki yoğun yağışlar nedeni ile su baskınları çok daha sıkla meydana gelmekte ve felaketlerin yaşanmasına neden olmaktadır.

Kanalizasyon tıkanıklığı uzun süre bekletilirse, kanal boru sistemlerinde yaşanabilecek taşmalar sonucunda çevreye mikrop ve bakteri yayılacağından dolayı salgın hastalıklar meydana gelebilmektedir. Sektörde kendini ispatlamaya çalışan birçok firma ve kuruluş tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve teknik altyapılarını sürekli güncellemektedir.

Kanalizasyon neden tıkanır? ve tıkanıklıkları açmak için ne gibi bir uzmanlık gerekmektedir? gibi sorular artık daha iyi cevaplanır hale geldiğini varsayıyoruz. Kanalizasyonlarda zehirli gazlar bulunmakta ve uzman olmayan kişilerin tıkanıklıklara bilinçsiz bir şekilde müdahalesi sonucunda istenmeyen, kötü olaylar meydana gelebilmektedir. Bahsi geçen tehlikeli gazların başında metan gazı gelmektedir ve bu gaz öldürücü özelliğe sahip bir gazdır.

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oylama, derecelendirme üzerinden; %90,00)

Bunlarıda İncelediniz mi?

Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. L....
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tufan Tesisat, sektörün öncü ve yenilikçi firması olarak tıkalı olan tuvalet giderlerini robotlu, kameralı sistemle açma hizmetini vermektedir. 20 adet servis aracı ve 37 personelimiz ile tıkanıklık sorunlarını....
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kana....
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Bina önlerindeki rögar kuyularının dolup taşması sonucu kanalizasyon suları geri gelerek tuvalet ve lavabolardan geri teper. Evi kanalizasyon suyunun basması kadar rahatsız edici bir sorun olamaz. Yaşam alanlar....
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tufan Tesisat, tıkalı pimaş boruları kırmadan robotlu sistemle açan kurumsal tesisat firmasıdır. Pimaş borularda meydana gelen tıkanıklığı açmak için son teknoloji makineler kullanılır. Tıkanıklık sorunları gid....
Bodrum Katı Su Basıyor
Bodrum Katı Su Basıyor
Eski yerleşim alanlarında sıkça karşılaşılan sorunlar arasında olan kanalizasyon tıkanıklığı, giriş kat seviyesinde bulunan evleri lağım suyu basmasıyla sonuçlanır. Eski yapı binalarda veya iş yerlerinde beledi....
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuz ruhu, ev hanımlarının tuvalet temizliği için kullandığı üründür. Ev hanımları tuvalet ve lavabo tıkanıklığını açmak için tuz ruhu kullanırlar. Fakat birçok kişinin tuz ruhunun zararlarından haberi bile yokt....
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Tuvalet,lavabo,banyo pimaşlarında tıkanma olunca kullanmaya başladığımız pimaş açma ilacı, tıkanan boruların içerisinde biriken maddeleri eriterek tıkanıklığı açmaktadır. Müşterilerimizin bize sorduğu sorular a....

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.