Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.
İstenilen Hizmet
Tıkalı boru açma
Hizmet Süresi
45 Dakika
Fiyat Farkı
Yok
İşlem Garantisi
%90
Size özel teklifimiz var hemen bizi arayın.
Size özel teklifimiz için kalan süre 30:00
Sadece İstanbul'da hizmet veriyoruz.
Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Foseptik ve Logar Temizliği

Logar tıkanıklığı çevreye kötü kokular yayan ve bulunduğu çevrede yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyerek özellikle yazın mikrop saçan bir sorundur. Rögar kapağı çevresine yaklaşıldığında kötü kokular yoğunlaşıyor ise rogar tıkanmış demektir. Bu durumda logar temizleme için vakit kaybetmeden bir tesisat firması çağrılmalıdır.

Logar Tıkanıklığı Nedenleri

Logarlar bina dışında olsa da, tıkanma nedeni binalardan gelen atıklardır. Genellikle katı maddeler pimaş boruları tıkamaktadır. Ev ve iş yerlerinde kullanılan tuvaletlerin bilinçsiz bir şekilde kullanılması, tuvaletlere suda erimeyen cisimlerin atılması logar tıkanıklığı sebebidir. Logar temizliği düzenli olarak yaptırıldığında başta kötü kokular olmak üzere taşma ve kanalizasyon suyunun çevreye dağılması engellenmiş olur.

foseptik ve logar temizleyen usta
lavabo süzgeci
logar temizliği yapan makineli firma

Logar tıkalıysa bina içerisinden tıkanıklığı açmaya çalışmanın bir anlamı yoktur. Logar tıkanıklığı çevreye yaydığı kötü kokudan hemen anlaşılabilir. Belli bir bölgeden sürekli gelen kötü kokular o bölgedeki logar tıkanıklığına işaret ettiği gibi, logardan su taşması ise sorunun daha ciddi olduğunu gösterir.

İSKİ logar açar mı? diye soracak olusanız; Evet, İSKİ logar tıkanıklığını ücretsiz açmaktadır. Günümüzde kurumsal tesisat firmaları da logar açma hizmeti vermektedir.

Foseptik kuyuları ev ve iş yerlerinden uzak alanlarda bulunan yerleşim birimlerinin kanalizasyon atıklarının biriktiği çukurlardır. Bunlar zaman içinde dolup taşar ve kanalizasyon atıkları kötü kokular yayar. Foseptik tıkanıklığı açmak için robot cihazlar kullanılmalı, bu konuda tecrübeli tesisat firmaları çağrılmalıdır. Kameralı cihazların kullanıldığı foseptik tıkanıklığında en etkili çözümü sunan firmamız, tüm pimaş, logar ve foseptik tıkanıklığına en etkili ve en hızlı çözümleri uygulamaktadır.

boru içerisi kamerayla nasıl görüntülenir
pimaş görüntüleme kamerasıyla tıkanıklık tespiti

Kanal Tıkanıklığı Açma

Gider kanallarının zamanla tıkanması ciddi sorunları oluşturur. Tuvaletlerin taşması, mutfak ve banyo lavabolarının tıkanması gibi bu sorunlar bina sahibini panikletir ve hemen bireysel müdahaleler olur. Kanal açma konusunda teknolojik cihazlarla kısa sürede tıkalı kanalları açan firmamız, kameralı cihazlar, robotlar ve gerekli aparatlara sahip kurumsal bir firmadır. Kanalları birçok yabancı cisim tıkayabilir. Bunlar tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi giderde erimeyen ve borularda biriken cisimlerdir. Firmamız kanalları kamera ile görüntüleyen, görüntüleri bina sahibine gösteren ve robotla kanal açarak kırmadan sorunu halleden bir firma olarak adından sıkça söz ettirmektedir.

kanalizasyon tıkanıklığı açma
kanalizasyon görüntüleme hizmeti
kanalizasyon logar tıkanıklığı açma

Atık Su Borusu Tıkanıklığı

Pis atık su gider tıkanıklığı, tuvalet, banyo, lavabo, duş, kanal ve rögar tıkanıklığı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tümünde kırmadan robotlarla ve görüntüleme kamerası ile tıkalı kanalları açan firmamız, tıkalı borulara uygun ekipmanlarla işlem uygular. Eski yöntemleri kullanmayan, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en yeni cihazlara sahip olan ekibimiz, en hesaplı fiyatlarla gider tıkanıklığı açma hizmeti sunmaktadır. Lavabo açıcılar kullanmak, telle, tahta ile veya pompalama yöntemi ile tıkalı kanalı açmaya çalışmak bir sonuç vermez. En kesin ve garantili çözüm robotların kullanıldığı tıkanıklık açma hizmeti ile mümkündür.

İstanbul’da logar tıkanıklığı açan güvenilir firma arayışlarına en iyi şekilde cevap veriyor, son teknolojik cihazlarla tüm logar, pimaş ve kanal tıkanıklıklarına son veriyoruz. Kırmadan ve ekstra tadilat masrafı çıkarmadan tıkanıklık tespiti yapıyor, pimaş borularını temizleyerek ilk günkü hali ile teslim ediyoruz.

Her hizmetinde müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, fiyatlarıyla tercih edilen bir firmadır. Logar tıkanıklığı açma fiyatları firmamızda semte göre değişmez. İstanbul’un tüm semtlerine aynı fiyat uygulanır. İstanbul’un neresinde olursanız olun bizleri arayabilir, tüm logar tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve pimaş tıkanıklığından kısa sürede kurtularak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Bir telefon uzaklığında olan ustalarımız, kullandığı görüntüleme kameraları, robotlar ve diğer cihazlarla en etkili ve ekonomik tesisat hizmetini sunmaktadır.

İster kullanım hatasından kaynaklansın, ister işçilik ve hatalı malzeme kaynaklı olsun, ister moloz, beton parçası, taş veya çamurlaşmış yağmur suyu olsun tüm tıkanıklık nedenlerini kameralarla tespit eden ustalarımız, müdahale aşamasında ustalığını bir kez daha göstermekte, çevreyi kirletmeden pratik bir şekilde tıkalı kanalları açmaktadır.

Sıradan tesisatçıların asla yapamayacağı hizmetlere imza atan ekibimiz her zaman hizmetinize hazırdır.

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oylama, derecelendirme üzerinden; %90,00)

Bunlarıda İncelediniz mi?

Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. L....
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tufan Tesisat, sektörün öncü ve yenilikçi firması olarak tıkalı olan tuvalet giderlerini robotlu, kameralı sistemle açma hizmetini vermektedir. 20 adet servis aracı ve 37 personelimiz ile tıkanıklık sorunlarını....
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kana....
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Bina önlerindeki rögar kuyularının dolup taşması sonucu kanalizasyon suları geri gelerek tuvalet ve lavabolardan geri teper. Evi kanalizasyon suyunun basması kadar rahatsız edici bir sorun olamaz. Yaşam alanlar....
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tufan Tesisat, tıkalı pimaş boruları kırmadan robotlu sistemle açan kurumsal tesisat firmasıdır. Pimaş borularda meydana gelen tıkanıklığı açmak için son teknoloji makineler kullanılır. Tıkanıklık sorunları gid....
Bodrum Katı Su Basıyor
Bodrum Katı Su Basıyor
Eski yerleşim alanlarında sıkça karşılaşılan sorunlar arasında olan kanalizasyon tıkanıklığı, giriş kat seviyesinde bulunan evleri lağım suyu basmasıyla sonuçlanır. Eski yapı binalarda veya iş yerlerinde beledi....
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuz ruhu, ev hanımlarının tuvalet temizliği için kullandığı üründür. Ev hanımları tuvalet ve lavabo tıkanıklığını açmak için tuz ruhu kullanırlar. Fakat birçok kişinin tuz ruhunun zararlarından haberi bile yokt....
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Tuvalet,lavabo,banyo pimaşlarında tıkanma olunca kullanmaya başladığımız pimaş açma ilacı, tıkanan boruların içerisinde biriken maddeleri eriterek tıkanıklığı açmaktadır. Müşterilerimizin bize sorduğu sorular a....

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.