Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Petek ve Kombi kategorisine ait sorular

 29 Aralık 2018

7 petekten 2 tanesi ısınmıyor

iyi günler Beylikdüzünde oturuyorum 7 adet peteğim var 2 tanesini bir türlü ısıtamıyorum çocuk odasına denk geliyor bu petekler ısınması için ne yapabilirim nasıl yardımcı olur musunuz...
Yasemin Güzer
Cevaplar : 2
4,413 Defa Okundu
 28 Aralık 2018

Peteklerin üstü sıcak ancak alt bölgesi ılık kalıyor

Merhaba kolay gelsin peteklerimin üstü sıcak altı ılık peteklerin tamamı ısınmıyor kombiyi son ayara getirmeme rağmen aynı sıkıntı yaşıyorum. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?..
Gülfidan Etem
Cevaplar : 1
1,468 Defa Okundu
 25 Aralık 2018

Peteklerimiz son ayarda ama hiç ısınmıyor

iyi günler şişli de oturuyorum dairemde 5 adet petek mevcut fakat 2 tane peteğimin üst kısımları ısınıyor alt kısımları ısınmıyor ve bu şekilde etkili bir ısınma sağlayamıyoruz peteklerin komple ısınması için ne yapabiliriz?..
Aydın Okur
Cevaplar : 1
914 Defa Okundu
 1 Ekim 2017

İstanbul Petek Temizleme Yorumları

Petek temizliği yaptıran ve hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlara ve garantili petek temizliği hizmeti için numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. İstanbul'un her bölgesine hizmetimiz vardır. Petek temizliği yaptırdığınızda; -Petekler güz..
Cevaplar : 4
5,936 Defa Okundu
 28 Eylül 2017

Tek petek çalıştırmak kombiye zarar verir mi?

Evimizde ısınmayı sağlamak için tek petek bazende 2 petek açmaktayız. Bunun kombiye bir zararı olur mu? komşumuz tek petek çalıştırmanın tesisata zarar vereceğini söylüyor ..
Yasin
Cevaplar : 10
85,654 Defa Okundu
 20 Haziran 2017

Havası Alındığı Halde Isı Vermeyen Kalorifer Peteği

Dairemizin kalorifer peteklerinde ısı problemi mevcut. Her ay düzenli olarak kalorifer peteği havası alındığı halde petekler ısı sağlamıyor. Radyatör havası alındığı halde petek neden ısı vermez? bu konu hakkında sizden yardım istiyorum.   Benzer Sorular Havası alınan petek ısınmıyor, Petek havas..
Arif Behram
Cevaplar : 3
42,752 Defa Okundu

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.