Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Peteklerin üstü sıcak ancak alt bölgesi ılık kalıyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Merhaba kolay gelsin peteklerimin üstü sıcak altı ılık peteklerin tamamı ısınmıyor kombiyi son ayara getirmeme rağmen aynı sıkıntı yaşıyorum.
Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Gülfidan Etem
Cevaplar : 1
1441 Defa Okundu    28 Aralık 2018

Cevap (1)

  1. 28 Aralık 2018
    (Cevapla)

    Uzun süre kalorifer petek temizliği yapılmayan dairelerde peteklerin ısınmasında sorunlar görülebilir. Peteklerin alt kısmı soğuk kalıyorsa sadece üst kısmı ısınıyorsa peteklerin dibinde kirli su birikintisi olduğunu anlayabilirsiniz. Peteklerin dibinde çamurlu su birikintisi varsa bu durumda peteklerin ısınmasında sıkıntı meydana gelmesi kaçınılmazdır. Bu durumda yapılması gereken işlem kalorifer petek temizliği çalışmasıdır. Peteklerin ısınmasını engelleyen diğer bir faktör ise petek içinde biriken havadır. Ayda 1 kere olmak üzere peteklerin içerisinde biriken havayı boşaltarak ısınmayı sağlayabilirsiniz.

    Firmamız ısınmayan kalorifer petekleri için makine ve ilaçlı sistem kullanarak temizlik işlemini gerçekleştirir. Peteklerin dibinde biriken pas tortu ve kireç temizlenerek tesisatın temizliği sağlanır ve böylelikle daha iyi ısınırsınız.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.