Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Peteklerimiz son ayarda ama hiç ısınmıyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

iyi günler şişli de oturuyorum dairemde 5 adet petek mevcut fakat 2 tane peteğimin üst kısımları ısınıyor alt kısımları ısınmıyor ve bu şekilde etkili bir ısınma sağlayamıyoruz peteklerin komple ısınması için ne yapabiliriz?

Aydın Okur
Cevaplar : 1
914 Defa Okundu    25 Aralık 2018

Cevap (1)

 1. 25 Aralık 2018
  (Cevapla)

  Peteklerin ısınmasına engel olan birçok etken vardır. Bunlar;

  Petek havasının alınmaması,
  Peteklerin dibinde biriken çamur,
  Kombide meydana gelen arızalar,

  Kış aylarında petekler şüphesiz ilk tercih edilen ısınma sistemleridir. Bu sistemler üzerinde meydana gelen sıkıntılar hem ısınmayı engeller hem de faturalarınızın yüksek gelmesine sebep olur.

  Firmamız ısınma sistemlerden birisi olan petekler üzerinde makine ve ilaçlı sistem kullanarak temizlik işlemi gerçekleştirmektedir. Petek içerisinde biriken kirli suyu makine ile dışarıya tahliye etmektedir. Temizlik ve durulama işlemi sonrasında kimyasal ilaç kullanarak tesisatın tamamen temizlenmesini sağlıyoruz.

  Petekleriniz ısınmıyorsa firmamızı çağırın ve temizlik işlemi sonrası sizlerde peteklerin eskisine göre daha iyi ısındığını hissedeceksiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.