Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

su faturam çok geldi ne yapmalıyız
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

smerhabe tufan bey sultangazide oturuyorum 3 aydır kullanmadığım evim var ama faturam yüksek geliyor bunla alakalı ne yapmam gerekiyor.

Adnan Ülkü
Cevaplar : 1
990 Defa Okundu    27 Aralık 2018

Cevap (1)

 1. 27 Aralık 2018
  (Cevapla)

  Su faturasının yüksek gelmesi su tesisatında kaçak olduğunun göstergesi olabilir. Uzun süre boyunca tesisatta kaçak olduğunu farketmemiş olabilirsiniz ve bu nedenle su faturanız yüksek gelmeye devam etmiştir.

  Su faturanızın yüksek geldiğini fark ettiğiniz zaman öncelikle su saatini musluklar ve kombi kapalıyken hareket edip, etmediğini gözlemlemeniz gerekir. Eğer bütün musluklar kapalıysa ve sayaç dönmeye devam ediyorsa su tesisatında veya su sayacında arıza olduğunu anlayabilirsiniz.

  Eğer su tesisatında arıza yoksa ve tesisat sağlamsa bu durumla alakalı İski’ye rapor göstermeniz gerekebilir. Bu raporu İski’ye sunabilmeniz için, firmamız cihazla tesisatınızı kontrol etmektedir.

  Tesisatta kaçak varsa yerini buluyoruz, tesisat sağlam ise İski onaylı tesisat sağlamdır raporu yazıyoruz. Detaylı bilgilendirme için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.