Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Pis Su Borusu İlaçla Temizlenir mi?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oylama, derecelendirme üzerinden; %60,00)

Merhaba bizim bina pimaş giderimiz tıkalıydı biz bunu kimyasal ilaçla tıkanıklık şuan giderildi. Fakat aklımıza takılan soru kimyasal ilaç dökülen boru temizlenir mi? tekrar boruda tıkanıklık oluşur mu?

Akın Sönmez
Cevaplar : 1
3695 Defa Okundu    17 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 17 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Pis su borusunda oluşan tıkanmalar, yanlış kullanım sonucu meydana gelir. Tuvaletin tıkanmasına sebep olan atıklar olarak suda erimeyen cisimleri örnek verebiliriz. Zamanla erimeyen cisimler borunun bazı yerlerinde toplanıp tıkanıklığa sebep olurlar. Bu durumdan kurtulmak için ilk akla gelen çözüm olarak çoğumuz kimyasal ilaç olduğunu düşünür. Halbuki yanıldığımız nokta kimyasal ilacın geçici çözümler ürettiğidir. Kimyasal ilaç boruyu temizlemez mi? diye sorabilirsiniz, buna cevaben evet kimyasal ilaç boruyu temizleyip tıkanıklığı açar fakat sadece suyun aktığı boşluğu temizler. Genel çaplı boru içi temizliği söz konusu değildir. Firmamız ise bu kimyasal ilacın sağlayamadığı temizliği robotlu yıkama makinesi ile uygulamaktadır. Tıkalı olan atık su tesisatını temizleyebilmek için önce tıkanıklık robot ile giderilir. Daha sonra içerisinden kamera ile görüntü alınır, borunun durumu değerlendirilir. Daha sonrasında ise pimaş yıkama makinesi ile tesisata yüksek bar basınçlı sıvı enjekte edilmesiyle, boru temizliği sağlanmış olur.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.