Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Pis Su Borularından Yavaş Su Gidiyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %40,00)

Merhaba, pis sudan kaynaklı gider tıkanıklığımız var. Suyu döktüğümüzde yavaş bir şekilde gidiyor. Bazen ise su geri taşıyor lavabo pompası ile sadece anlık olarak suyun gidişini sağlayabiliyoruz.

 

Benzer Sorular
Pis su borusundan su yavaşça gidiyor,
Pis su borusundan döktüğümüz su geri geliyor,
Pis su borusunda tıkanıklık nasıl giderilir

Ferit Akçatepe
Cevaplar : 1
2598 Defa Okundu    19 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 19 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Pis su borusundan suyun yavaş gitmesi tesisatta tıkanıklığın oluştuğunun belirtisidir. Pis su borularının tıkanıklığına sebep olan birçok neden vardır. Bunların en başında bilinçsiz kullanım yer almaktadır. Pis su borusunu çöp gibi kullanmak, bir zaman sonra borunun tıkanmasına sebep olacaktır. Örneğin dökülen yağlar suyun akışını engellemektedir. Bunun yanında kıl,çay posası, yemek artıkları da zamanla tesisat içerisinde tıkanmaya sebep olabilir. Gider tıkandığında açabilmek için kalıcı çözümler uygulanmalıdır. Kendi başımıza denediğimiz lavabo pompası ve kimyasal boru açıcı sıvılar sadece geçici çözüm uygulamaktan ileriye gidemez. İlk başta suyun gidişini sağlasa bile daha sonrasında tekrar tıkanma sorunu baş gösterebilir. Bütün bu zahmetli yöntemler yerine günümüzde robot sistemine sahip olan tesisat firmaları tercih edilmeli. Kullandıkları cihazlar ile boru içindeki atıkları tesisata zarar vermeden gidermektedir. Tıkanma giderilince sıra atık su görüntüleme kamerası ile tesisattan görüntü almaya gelir. Bu kamera tesisatın durumunu analiz eder. Tekrar tıkanır mı veya tıkanmaz mı onun hakkında bizi bilgilendirir. Firmamızın pis atık su borusu açma fiyatları her bütçeye uygundur.

    Daha detaylı bilgi için; Pis atık su borusundan yavaş giden suyu giderme

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.