Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Gemi Pimaş Boru Tıkanıklığı Açan Firma
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Tersanenin gemi güvertesinde 50’lik pimaş borusu tıkandı. Bu tarz sorunları sıkça yaşamaktayız. Bu gider tıkanıklığı problemleriyle ilgili sürekli çalışacağımız gemi pimaş borusu açan tesisat firması arıyoruz. Siz bu gider açma hizmetini sağlıyormusunuz?

Salim Balcı
Cevaplar : 1
2165 Defa Okundu    19 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 19 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Gemilerin pimaş borularının tıkanması sıklıkla rastladığımız sorunlardandır. Özellikle 50’lik pimaşlarda tıkanıklığın oluşması, diğer pimaş ölçülerine göre daha kolaydır. Boru genişliği dar ise kolaylıkla tıkanabilir. Gemilerde gider borusu açmak; apartman dairesinde bulunan pimaş açma işleminden daha uzun sürebilmektedir. Boruya kaçan çamurlar, yosunlar ve daha bilinmeyen birçok atıkların parçalanması gerekir. Bunun için özverili pimaş gideri açma çalışması yapılır. Sonrasında ise kamerayla borunun içerisinden görüntü alınır. Gemi gideri açan firmalar olarak internetten aratıldığında birçok firma site çıkmaktadır. Fakat bu işi hakkıyla yapan sayılı firmalar vardır. Her usta gemideki tıkanıklığı gideremez. Bu yüzden çağıracağınız firmaya bu hizmeti sağlayıp, sağlamadığını sormalısınız. Firmamız uzun yıllardır gemi gideri açma hizmeti sağlamaktadır. Hemen bizimle iletişime geçin ve büyük bir sorun haline gelmeden tıkanıklığı giderelim.

    Gemi pimaş gideri açan firma

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.