Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Kostikle Tıkanıklık Açılır Mı?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

İnternetten tıkanıklık açma yöntemlerini araştırdık ilk etapta boru tıkanıklığını gidermek için kimyasal ilaç kullandık etki etmedi. Şimdi ise kostik kullanarak boru tıkanıklığını gidermek istiyoruz. Sizce kostik kullanmalı mıyız? Kostik kullanmak zararlı mı?

Nedim Arslan
Cevaplar : 1
4586 Defa Okundu    21 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 21 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Kostikle gider açmaya çalışmak son derece riskli ve tehlikeli bir iştir. Tıkalı gidere atıldığında suyla tepkimeye girerek etrafa sıçrayabilir ve etrafındaki herşeye zarar verebilir. Bu sıçrama sonucunda insan vücuduna değdiğinde cildi yakar ve yanık oluşur, birde yakınında durursanız solunum yollarınıza zarar verebilir. Kostik kullanarak gider açma çalışmalarında borunun ek yerlerindeki contalar kostiğin içerisindeki asitten dolayı erir ve su kaçaklarına neden olur. Böylelikle işi kendim halledeyim derken daha fazla masrafa girersiniz. Bütün bu olumsuzluklara rağmen kostik ile boru açmaya karar verdiyseniz; eldiven,maske ve koruyucu gözlük takmanız şiddetle tavsiye edilir.

    Artık kostik ile gider açma çalışmaları eskide kaldı. Robotlu makine kullanan firmamız, boru tıkanıklığını kırmadan açar ve kameralı sistemle içini görüntüler. Tıkanıklık sorunları bu robot ve kamera ile hiç risk olmadan açılır. Bu gider açma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.