Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.
İstenilen Hizmet
Tıkalı boru açma
Hizmet Süresi
45 Dakika
Fiyat Farkı
Yok
İşlem Garantisi
%90
Size özel teklifimiz var hemen bizi arayın.
Size özel teklifimiz için kalan süre 30:00
Sadece İstanbul'da hizmet veriyoruz.
Size en yakın servisi hemen aramak için hizmet almak istediğiniz konumu seçin:

Balkondan Su Geri Taşıyor Ne Yapmalı?

Evimizin balkon kısmında bulunan atık su giderleri en az kullanılan bölgelerden birisidir. Balkon tıkanıklığı genelde kış aylarında rüzgar ile beraber uçuşan kir ve atık maddeler boru içinde toplanarak tıkanıklık oluşmasına sebep olmaktadır.

Teras gibi balkonu olanlar hava şartlarına karşı daha açık ve savunmasız olabiliyorlar. Balkon giderimin tıkanması beni ne kadar etkileyebilir ki? diye düşünmeniz tıkanıklığın daha zorlu hale gelmesine neden olur. Yağmur hızla yağmaya başladığında su geri teper ve evinizi su basabilir.

balkon gideri tıkanıklığı açma
kamera ile balkon gideri tıkanıklığı açma
pimaş içerisinde taş dolu su gitmiyor

Özellikle kış aylarında balkonunuza dolan yağmur ve kar suyu birikmeden direk giderden akması için tamamen açık olması gerekir. Eski mahallelerde dikkat ettiyseniz binanın dışarısından geçen bir hortum yardımı ile yapılan gider oldukça açık bir alandır. Tıkanma nedeniyle pis suyun akışı sağlanamayacağı için ne kadar sıkı bir şekilde balkon kapısını kapatsanız bile o kokuyu sürekli hissedersiniz. Pis suyun akışı olmayacağı için kapının da çürümesine neden olur. Aslında dış bölge diye önemsenmeyen bu durumların birkaç olumsuz örneğini bilmek, balkon gideri tıkanıklığının göz ardı edilemeyecek bir sorun olduğunu göstermeye yetecektir.

Balkon Gideri Açmak İçin Yapılabilecekler Nelerdir?

Kimyasal sıvılar dökülerek veya sivri bir alet ile gidere baskı uygulayarak açmaya çalışabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise ufak çapta meydana gelen tıkanıklıkları açmak için kullanılan tazyikli hortum ile süzgece basınç uygulaması yaparak tıkanıklık açma yöntemidir. Bahsetmiş olduğumuz bu yöntemler her zaman işe yaramayabilir.

Balkon tıkanıklığı sorunlarını çözüme ulaştırmak için tıkanmaya sebep olan atıkların temizlenmesi şarttır. Boru içerisindeki maddelerin kanalizasyona tahliyesi için robotlu sistemler gereklidir. Firmamız tıkalı balkon gideri açan uzman ekiplerden bir araya gelmektedir.

Balkon tıkanıklığı açtırmak için hangi firmalar tercih edilmeli?

balkon gideri açan servis
tıkalı gider açma servisi
tıkalı balkon gideri açma

Robotla Tıkalı Balkon Gideri Açma

Balkon gideri tıkanıklığını çözüme ulaştırmak için; robotla tıkanıklık açan tesisatçıları tercih etmelisiniz. Makineli ustaları tercih etmeniz sizi büyük masraflardan kurtarır.

Tıkanık balkon gideri açma işleminde uzman kişilerden yardım alın. Evinizi kırıp döken, özenmeden işlemler yapmaya çalışan ve bir türlü sonuca varamayan ustalardan hizmet istemeyin.

Tufan Tesisat ile tıkanık balkon gideri açma işlemlerini basit görüp kabataslak bir işlem yapmadan kameralı cihazlar ile tespit yapıp tıkanıklığın yerini buluyoruz. Böylelikle boru içerisindeki bütün sorunları gözler önüne seriyoruz.

Hizmetlerimiz

su kaçak tespiti onarımı
Su Kaçak Tespiti ve Onarımı
Kırmadan dökmeden son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile su kaçaklarını tespit ediyoruz.
kameralı su kaçak tespiti
Kameralı Su Kaçak Tespiti
Kameralı su kaçak tespit cihazları ile pis su gider borularındaki kaçakları tespit ediyoruz.
kanal açma robotu
Robotla Tıkalı Pimaş Boru Açma
Kırmadan ve Dökmeden tıkanıklık açma robotlarımız ile pimaş gider tıkanıklıklarını açıyoruz.
kombi petek temizleme
Kombi ve Petek Temizleme
Kombi bakımı ve peteklerin makineli son teknoloji sistemler ile temizlik işlemlerini yapıyoruz.
klozet musluk montajı
Klozet / Musluk Montajı
Klozet montajı,lavabo montajı, klozet iç takım montajı hizmeti.
basınç düşürücü montajı
Basınç Düşürücü Montajı
Konut ve iş yerlerinize basınç düşürücü regülatör montaj hizmetini gerçekleştiriyoruz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 oylama, derecelendirme üzerinden; %85,00)

Bunlarıda İncelediniz mi?

Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açma
Mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. L....
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
Tufan Tesisat, sektörün öncü ve yenilikçi firması olarak tıkalı olan tuvalet giderlerini robotlu, kameralı sistemle açma hizmetini vermektedir. 20 adet servis aracı ve 37 personelimiz ile tıkanıklık sorunlarını....
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kana....
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Kanalizasyondan Su Eve Geri Tepiyor
Bina önlerindeki rögar kuyularının dolup taşması sonucu kanalizasyon suları geri gelerek tuvalet ve lavabolardan geri teper. Evi kanalizasyon suyunun basması kadar rahatsız edici bir sorun olamaz. Yaşam alanlar....
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tıkalı Pimaş Açma En Uygun Fiyat
Tufan Tesisat, tıkalı pimaş boruları kırmadan robotlu sistemle açan kurumsal tesisat firmasıdır. Pimaş borularda meydana gelen tıkanıklığı açmak için son teknoloji makineler kullanılır. Tıkanıklık sorunları gid....
Bodrum Katı Su Basıyor
Bodrum Katı Su Basıyor
Eski yerleşim alanlarında sıkça karşılaşılan sorunlar arasında olan kanalizasyon tıkanıklığı, giriş kat seviyesinde bulunan evleri lağım suyu basmasıyla sonuçlanır. Eski yapı binalarda veya iş yerlerinde beledi....
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığını Tuz Ruhu Açar Mı?
Tuz ruhu, ev hanımlarının tuvalet temizliği için kullandığı üründür. Ev hanımları tuvalet ve lavabo tıkanıklığını açmak için tuz ruhu kullanırlar. Fakat birçok kişinin tuz ruhunun zararlarından haberi bile yokt....
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Pimaş Boru Açma İlacı Nasıl Kullanılır?
Tuvalet,lavabo,banyo pimaşlarında tıkanma olunca kullanmaya başladığımız pimaş açma ilacı, tıkanan boruların içerisinde biriken maddeleri eriterek tıkanıklığı açmaktadır. Müşterilerimizin bize sorduğu sorular a....

Yorumlar (8)

 1. 23 Ağustos 2021
  (Cevapla)

  Balkonumu kullanmıyorum mutfakta su actıgımda balkonumdana su tasıyor nedeni bedir

 2. 17 Şubat 2019
  (Cevapla)

  balkon yıkarken aşağı katı da yıkıyor o hortum çıkmış o hortumun ismini öğrenmek istiyorum

 3. 20 Mart 2018
  (Cevapla)

  balkon gider borusunun zemin katta evin içindeki kanalizasyon borusuyla aynı borudan gidiyor olması problem yaratırmı. kokular balkondan cıkarmı. tukanırsa ne olur

  1. 20 Mart 2018
   (Cevapla)

   Balkon giderinin zemin katta bulunan boruya bağlı olması elbette tıkanıklık oluşma riskini arttırır. Zemin katta tıkanıklık oluştuğunda üst kat balkona koku gelme ihtimalide vardır. Eğer zemin katta tıkanıklık meydana gelirse balkon su dolmaya başlar. Tıkalı balkon gideri açma işlemi için bize ulaşabilirsiniz.

 4. 15 Aralık 2017
  (Cevapla)

  balkon süzgeçine yaprak birikmişti bunları içinden alıp temizedik ama su yavaş gitmeye başladı acaba bu yapraklar mı suyun akışına engel olmuştur?

  1. 21 Aralık 2017
   (Cevapla)

   Özellikle yağmurlu ve lodoslu havalarda balkon süzgeçlerinin tıkanması kaçınılmazdır. Süzgeç içine biriken su yetmezmiş gibi, yapraklarda bir arada toplanır ve suyun akışını engeller. Tıkalı balkon gideri açma hizmetini firmamız sağlamaktadır.

 5. 24 Şubat 2017
  (Cevapla)

  balkon gideri tıkanıklığını önlemek için neler yapmalıyız?

  1. 25 Şubat 2017
   (Cevapla)

   Balkon gideri tıkanıklığını önlemek için uygun süzgeçler takılmalı. Eğer balkon kapalı değilse ve fazla girişe yakınsa, rüzgarla uçuşan atıklar, ağaç yaprakları v.s cisimler balkonun tıkanmasına neden olur. Balkon tıkanıklıkları açmak için kimyasal ilaç kullanılabilir fakat bu ilaçlar geçici çözüm sağlar. Balkon tıkanıklığı açan robotlar sayesinde içeride var olan bütün atıklar parçalanarak temizlenir. Sizde balkon tıkanıklığı açan firmalardan birisini tercih etmek istiyorsanız numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.