Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Demir Boru Tesisatı Çürüğü ve Su Kaçağı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oylama, derecelendirme üzerinden; %66,67)

Merhabalar, eski yapı binamızda üst daireden alt kata sızıntı olmaktadır. Binamızda demir boru tesisatı mevcut ve bir yerlerden su sızıyor tam olarak yerini belirleyemedik. Aklıma takılan bazı sorular:

– Demir boru tesisatı çürüdüğünde veya paslandığında su sızdırır mı ?

– Demir borudaki su kaçakları cihazla nasıl bulunur?

– Çelik borudaki su deliği nasıl kapatılır?

Hüseyin Albayrak
Cevaplar : 1
6408 Defa Okundu    20 Mayıs 2017

Cevap (1)

 1. 20 Mayıs 2017
  (Cevapla)

  Merhaba Hüseyin Bey,
  Demir boru tesisatı bahsettiğiniz gibi eski yapı binalarda hala günümüzde kullanılmaktadır. Metal borudaki su kaçakların yerini belirlemek de günümüz teknolojisiyle mümkün bir hale gelmiştir.

  Demir tesisat problemlerinize cevap olarak:
  – Demir boru tesisatları yıllar sonra çürümeye başlar ve bu paslanan demir tesisatta su sızıntısı oluşumuna zemin hazırlar.

  – Demir borudaki kaçakları cihazla bulma işlemi ise: akustik dinleme aletleriyle sızıntı olan yerin noktasal yer tespiti yapılır. İlave olarak dedektör ve kameralarla da metal boru sızıntıları bulunabilmektedir.

  – Çelik borudaki su deliğini kapatmak için, ekiplerimiz önce tespit çalışması yaparlar ardından ise yerel tamirat işlemi uygulanır.

  Siz de demir tesisattan kaynaklanan paslanma ve delik oluşması gibi arızaları tamir eden firma arıyorsanız, firmamız size gerekli hizmeti sağlayacaktır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.