Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Tesisat Alt Komşuya Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Yeni taşındığımız evde yeni yaptırılan su tesisatı alt kat dairedeki komşuya su sızdırmaya başlamış. Eve çağırdığımız tesisatçı kaçağı bulmak için bir yerleri kırmaya başladı ama bulamadı , bende daha fazla eve zarar gelmesin diye onu gönderdim. Evi daha fazla hasara uğratmadan bu tesisat kaçağını nasıl bulabiliriz?

Aytuğ Özbek
Cevaplar : 2
3833 Defa Okundu    12 Haziran 2017

Cevap (2)

 1. 10 Aralık 2023
  (Cevapla)

  Merhabalar doğal gazı çektik ve alt katta boru geçmeyen yerden su akıyor ama kombinin barı 1.5 dan aşağı düşmüyor hep aynı bunun nedeni ne olabilir

 2. 12 Haziran 2017
  (Cevapla)

  Yeni taşındığınız evdeki bahsettiğiniz su kaçağı sorunu anlattığınıza göre yapılan işçilikte hata olduğunu gösteriyor. Bu durumda ilk yapmanız gereken; tesisatınızı yapan ustaya ulaşıp sorunu çözdürmektir. Eğer tesisatınızı yapan usta kaçağı bulamazsa tesisat kaçağı bulan cihazlı ustalardan yardım istemelisiniz. Firmamız su tesisat kaçaklarını tespit eden deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Bizi aradığınızda cihazlı ustalarımızı adresinize gönderir ve su kaçağının tespit edilmesini sağlarız. Kaçağı bulan ekibimiz, tamirat işlemini de firmamız kapsamında garantili bir şekilde yapmaktadır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.