Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Gider Borusuna Dökülen Harç ve Beton Nasıl Açılır?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oylama, derecelendirme üzerinden; %71,11)

Yeni yapılan ev inşaat halindeyken içerisinde harç birikmiş. Şuan borudan su akışı sağlanamıyor ve su geri tepiyor. Gider borusundaki harç tıkanıklığını nasıl giderebiliriz?

Orhun Tepeler
Cevaplar : 2
17173 Defa Okundu    13 Haziran 2017

Cevap (2)

 1. 6 Ekim 2018
  (Cevapla)

  Benim böyle sorunum var Härc ve beton dökülmüs simdi tikandi yerim kusadasinda

 2. 13 Haziran 2017
  (Cevapla)

  Yeni yapılan binalarda tesisat döşenirken boru içerisinde kalıplaşan harç ve beton, ileri zamanlarda gider tıkanıklığının yaşanmasına neden olur. Bu gider tıkanıklıkları normal tıkanıklığa göre biraz daha zor açılmaktadır. Kimyasal dökerek beton ve harç eritme yöntemi çoğu zaman başarılı bir işlem olamamaktadır. Aynı zamanda bilinçsizce kullanılan kimyasallar ciddi sağlık problemlerine de neden olabilir. Uzun zamandır boruda bekleyen beton ve harç, günümüzde robotlu makineler ile kolaylıkla açılmaktadır. Robotlu makine tesisat içerisine gönderilerek içerisindeki harç ve betonun parçalanmasını sağlar. Tıkanma giderildikten sonra özel üretim kimyasal tesisatınıza enjekte edilir ve arta kalan parçaların tamamen temizlenmesi sağlanır. Firmamız inşaat halinde iken beton ve harç dökülen gider borularını kırmadan açma ve temizleme hizmeti sağlamaktadır. Sizde numaralarımızdan bizlere ulaşarak tıkanıklık problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.