Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Lavabonun Suyu Çekmemesi ve Suyun Yavaş Gitmesi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oylama, derecelendirme üzerinden; %60,00)

Merhaba, lavabodan döktüğümüz sular yavaş gidiyor ve uzun süre suyun giderden akmasını beklemek zorunda kalıyoruz.

Sormak istediğimiz bazı sorular var, bunlar;

Lavabo suyunun yavaş çekmesi tıkanıklığa işaret midir?
Lavabodan yavaşça giden su için ne yapılabilir?

Hakan Odak
Cevaplar : 2
7870 Defa Okundu    8 Haziran 2017

Cevap (2)

 1. 26 Temmuz 2018
  (Cevapla)

  merhaba;
  evebeyn banyosun daki ayaklı duş kuvetinde su birikmesi ve geç suyun boşalmasına neden oluyor bunun için ne yapmamız gerekli tesisat mı değişmesi gerekiyor

 2. 8 Haziran 2017
  (Cevapla)

  Lavabodan suyun yavaş gitmesi sıklıkla rastladığımız gider tıkanıkları arasındadır. Lavabodan akan suyun giderden uzun süre gidemeyip beklemesi, atık su borusunun ilerisinde ufak çaplı tıkanıklıklardan dolayı kaynaklanmaktadır. Boru içerisine bilinçsizce atılan atıklar suyun akışına engel olur. Firmamız lavabodan yavaş giden sular için makineli çözüm uygulamaktadır. Tıkanma sorunu giderildikten sonra kamerayla atık su borusunun analizini gelen ustalarımız yapmaktadır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.