Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Banyo Derz Arasından Su Sızıntısı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oylama, derecelendirme üzerinden; %80,00)

Evim yeni yapıldı banyomda derz arasından su geliyor sürekli suyu kullanmadığımız halde kaçak var muhtemelen, yapılacak tespit çalışmasıyla alakalı bilgi ve kaçak tespit ücretinizi öğrenmek istiyorum, iyi çalışmalar.

İlhan Özahi
Cevaplar : 2
11021 Defa Okundu    14 Haziran 2017

Cevap (2)

 1. 6 Aralık 2018
  (Cevapla)

  Dubleks bir evde oturuyorum.Bir ay önce üst katta sıcak su borusunda sızıntı vardı, tesisatçı geldi boruya ek yaptı . Şu anda da alt kattaki banyoda fayans arasından hafif su sızıyor fakat su sıcak değil.Kombi çalışıyor . Ben şutu vanadan kapattım.Alt katta oturan da şu anda evde değil onun içinnoraya su sızıntısı olup olmadığını bilmiyorum. Acaba boru patlamış olabilir mi? Evimiz 30 yıllık.

 2. 14 Haziran 2017
  (Cevapla)

  Derz arasından su sızıntısı olmasının 2 nedeni vardır. Bunlar;
  1 – Tesisat borusunda meydana gelen patlama,
  2 – Fayansların arasındaki derzlerin yetersiz olması,

  Derz arasından alt kata akan suların belirlenmesi için; su tesisatından mı yoksa malzeme yetersizliğinden mi kaynaklandığı ev sahibi tarafından belirlenmelidir. Eğer ki fayanslarda derz yetersizse ve boşluk görülüyorsa bunlar ev sahibi tarafından nalburdan alınan derz dolgu paketleriyle kapatılabilir. Buna rağmen fayans arasından su sızıntısı, derz dolgusu olduğu halde sızıntı yapıyorsa bu durumda tesisattan kaynaklı kaçak olduğu netleşir. Evde fayans arasından su kaçağını kırarak tespit etmeye çalışmak bizi yanıltabilir. Kaçak olan bölgeden emin olsak bile, kaçağın oluştuğu bölge daha farklı yerde çıkabilir. Bu durumda derz dolgu arasında su kaçağı tespiti yapan firmadan yardım alınmalıdır. Kurumsal tesisat firmaları su kaçağını bulmak için gelişmiş cihazlar kullanırlar. Firmamız da fayans arasından su kaçıran boruların tespitini yapan deneyimli ustalara sahiptir. Evinizi kırmanıza gerek kalmadan tesisat kaçağını tespit edip, tamiratını da garantili bir şekilde yapıyoruz. Derz dolgu kaçak tespiti ücretleri için telefon numaralarımızdan bize ulaşmalısınız.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.