Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Yan Binanın Evinden Su Sızıyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oylama, derecelendirme üzerinden; %73,33)

Merhaba, yan binadan bizim eve su sızıntısı var duvarlarımız ıslanmaya başladı. Tesisattan kaynaklanan bi su kaçağı olduğundan şüpheleniyoruz. Bu durumda yan binadan akan suyu cihazla nasıl tespit ediyorsunuz?

Ramazan Çınar
Cevaplar : 3
3851 Defa Okundu    13 Haziran 2017

Cevap (3)

 1. 13 Mart 2018
  (Cevapla)

  Binamızın bodrumuna Su doluyor Ne yapmalıyız binanın arkasında istinat duvarı var ve bu duvarın üstünde gider boruları var onlardan olabilirmi yada sebebi Ne olabilir?

  1. 13 Şubat 2018
   (Cevapla)

   Merhaba Kenan bey, bahsetmiş olduğunuz sorunla alakalı firmamız hizmet sağlamaktadır. Sızıntıya sebep olabilecek pimaşların içerisi firmamız tarafından görüntülenir, kırık veya çatlak olması durumunda bölgesel tespiti sağlanır. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. 13 Haziran 2017
  (Cevapla)

  Binalarda meydana gelen su kaçakları fark edilmediğinde uzun süre beton içerisinde beklediğinden, yapıların zarar görmesine neden olur. Gözle görülemeyen su kaçaklarını cihaz olmadan belirlemek zordur. Su sızıntıları; duvarların ıslanmasına, boyaların kabarmasına ve dökülmesine neden olur. Yan yana yapılan binalarda meydana gelen su tesisatı arızaları, su kaçağı görülen binanın diğer sağlam olan binaya da zarar vermesine neden olur. Fazla vakit kaybetmeden binalarda su tesisatı kaçağı bulan firmalardan yardım istemelisiniz.

  Binada su kaçağı önlemek için şu aşamalar takip edilmeli;
  – Su kaçağı tespiti yapan kurumsal bir firma arayışı,
  – Binada kaçak olan yerin tespitinin yapılması,
  – Tespit edilen kaçağın tamirinin yapılması.

  Bütün bu hizmetleri sağlayan firmamız, evinizi sıradan tesisatçılara emanet etmenizden sizi kurtarmaktadır. Gelişmiş makinelere sahip olmayan tesisatçılar rastgele kırma dökme ile arızaya ulaşırlar. Fakat firmamız bütün bunları rafa kaldırmıştır. Yan binadan akan suyu cihazla tespit eden ustalarımız ise akustik dinleme aleti ve kamera kullanarak sızıntı olan bölgeye ulaşır ve gerekli tamiratı garantili bir şekilde yapar.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.