Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Su Borusunda Tıkanıklık Var Nasıl Açılır?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Merhaba, dairemizdeki atık su borusu tıkandı, döktüğümüz sular ileri gitmiyor acaba tıkalı su borusu açma ücretiniz nedir? iyi çalışmalar

Bircan Gün
Cevaplar : 1
1400 Defa Okundu    13 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 13 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Atık su tesisatında oluşan gider tıkanıklığı problemleri artık çözümü daha kolay bir hale gelmiştir. Giderden dökülen suyun geri gelmesi borunun ilerisinde meydana gelen tıkanmadan dolayıdır. Kimyasal ilaçlar ile atık su borusu tıkanıklığını açmaya çalışabilirsiniz, fakat boşuna uğraşmış olursunuz. En masrafsız tıkanıklık açma işlemi robotlu ve kameralı olanıdır. Önce tıkanma robot ile parçalanır, daha sonra kamera ile görüntü alınır. Böylelikle hem su borusu tıkanıklığı açılmış olur,8 hem de tıkanıklığı oluşturan cisimlerin tespiti yapılır. Tıkalı su borusu açma ücretleri için telefon ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız verdiğimiz hizmete göre çok uygundur.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.