Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Su Tesisatı Kaçağı Testi Nasıl Yapılır?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Merhaba, iş yerimizde bulunan tesisatlara kaçak su testini yaptırmak istiyoruz. Duvarlardan su almaya başladı ve uzun boyutlarda ıslaklık mevcut, su tesisatı kaçağı testi yaptırmak istiyoruz bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Gürkan Dal
Cevaplar : 1
2315 Defa Okundu    8 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 12 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Su tesisatı borusundaki herhangi bir hasar beraberinde su kaçağı sorununa yol açar. Bahsettiğiniz gibi duvarlardan su almaya başlaması tesisat problemlerinin ilk aşamasıdır.

    Günümüzde su tesisatında oluşan arızalar için cihazla su kaçağı testi yapan firmamızdan yardım almanız gerekir. Duvarlarda boydan boya oluşan ıslaklığın kaynağını tespit etmek mümkün. Gelen ustalarımız su tesisatını ölçerek hiçbir yeri kırmadan ve zarar vermeden; kaçak yer testini yapmaktadır. Tespit yapıldıktan sonra yapılacak tamirat ile alakalı bilgilendirme yapılır ve sizin için kalıcı çözümler üretilir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.