Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

En Ucuz Fiyata Su Kaçağı Bulma
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Merhaba internet üzerinden en uygun fiyatlara su kaçağı tespiti yapan firmaları araştırıyorum. Su kaçağı tespiti 69 TL – 79 TL arası firmalar görmekteyim. Bazı siteler ise 100 TL – 130 TL arasında fiyatlandırma yapmış. Bu su kaçağı tespiti fiyatlandırması neye göre yapılıyor? bazı sitede 50 TL iken diğer yerde neden açık ara fark oluşuyor?

Cevaplar : 1
2343 Defa Okundu    15 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 15 Haziran 2017
    (Cevapla)

    İnternet üzerinden 50 TL su kaçağı tespiti tarzında ilan veren siteler günümüzde çoğalmıştır. Bu siteler uygun fiyata su kaçağını tespit ettiklerini iddia ederler. Bu tesisatçıları evinize çağırdığınızda su kaçağını bulmak için 1-2 adet cihaza sahiptir ve bütün tesisatlarınızı ölçebilecek kadar deneyimli değillerdir. Pis suyunuzda bir kaçak olduğunu varsayalım, ucuz ücret karşılığında çağırdığınız tesisatçı sadece temiz suyunuzu ölçecektir. Pis suda kaçağı tespit edebilmek için ise sizden, farklı makine getireceğini ve kaçağın onunla bulunabileceğini söyler. Böylelikle 50 TL’ye halletmek istediğiniz iş daha fazla masraflı olmaya başlar. Firmamız bu tesisatçıların aksine kaçak olan tesisatın tespiti için temiz,pis,kalorifer tesisatı bütün hepsini ölçecek cihaza sahiptir. Üstelik bu işlemler fiyat farkı olmadan garantili bir şekilde yapılır. Kaliteli bir su kaçağı tespiti hizmeti almak istiyorsanız en yakın süre içerisinde bize ulaşmalısınız.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.