Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Boru Tıkanıklığı Görüntülemesi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Pimaş borularımızda sebebi belli olmayan tıkanıklık problemi var. Biz bu borulardaki tıkanmayı gidermek istiyoruz. Aynı zamanda pimaş borunun neden tıkandığını da öğrenmek istiyoruz. Boru içerisine gönderdiğiniz kameralar tıkanıklık tespitini yapabilir mi?

Polat Er
Cevaplar : 1
1627 Defa Okundu    15 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 15 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Pimaş boruda meydana gelen tıkanmaların nedeni çoğu zaman belli değildir. Bazen kimyasal açıcılar ile açılan giderler tekrar tıkanır ve çoğu kişi tesisatın neden tıkandığının farkında bile değildir. Atık suda tıkanıklığın nedenini öğrenebilmek için tesisat içine gönderilen kameralı makinelerin kullanılması gerekir. Tesisata gönderilen bu kameralar, tıkanıklığa neden olan bütün cisimleri ve ne kadar uzaklıkta olduğunu bilgisayar ekranından bizlere gösterir. Yeri tespit edilen tıkanıklık ise son teknoloji cihazlar ile açılır. Sizde bu kaliteli hizmet ile gider tıkanıklığını çözüme ulaştırmak istiyorsanız firmamız sizin için doğru tercih olacaktır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.