Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Tuvalet Kağıdı Gideri Tıkar mı?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

İyi günler,  çocuğumu uyarmama rağmen klozetin içerisine tuvalet kağıdını atıyor. Bu zamana kadar tıkanma başımıza gelmedi fakat giderde tıkanıklık oluşabileceğinden korkuyoruz. Aklıma takılan soru ise klozete atılan tuvalet kağıtları boruyu tıkar mı? boru içerisinde suyla ileri doğru gitmez mi?

Ayşe Denizsu
Cevaplar : 1
3074 Defa Okundu    13 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 13 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Tuvalet kağıdı gider borusunu evet, tıkar diyebiliriz. Klozetten atılan tuvalet kağıtları zamanla borunun içinde birikme yapar ve suyun geri taşmasına neden olur. Giderin tıkanmasına neden olan bir diğer etken ise tesisatın eğimsiz olmasıdır. Yeteri kadar eğime sahip olmayan tesisatlarda tıkanıklık yaşanması daha fazla görülür. Tuvalet tıkanıklığı problemleri baş gösterdiğinde makineli gider açan tesisat firmasından randevu talebinde bulunmalısınız. Firmamız tuvalet gideri tıkanıklığı açan deneyimli ustalardan bir araya gelmektedir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.