Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Toprak Altında Su Kaçağı Nasıl Bulunur?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Evimizin yakınlarında yerin altındaki su borusu patladı. Yerden su çıkmaya başladı ve bu su kaçağının nereden olduğunun bulunmasını ve tamirinin yapılmasını istiyoruz. Tesisatçı çağırdık ve bize kaçağı bulabilmek için bazı yerleri kırılacağını söylüyor. Toprak altındaki su sızıntısını kırmadan tespit etmek mümkün mü ?

Bilal Durmuş
Cevaplar : 1
3110 Defa Okundu    16 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 16 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Toprak altında boru patladığında yüzeye çıkan su sızıntıları, zor tespit edilen tesisat kaçaklarından birisidir. Dış alanda oluşan su borusu patlakları tamiri geciktirilirse, toprağa ve zemine zarar vermektedir. Bu kaçakların tespitinin noktasal bir şekilde yapılabilmesi için tecrübeli tesisatçılara başvurmak gereklidir.

    Elinde cihaz olmadan topraktaki su kaçağını bulmaya çalışmak boşa zaman kaybından başka bir şey değildir. Topraktaki su kaçağını bulmada daha gelişmiş cihazlar kullanılır. Akustik alet ve dedektör kameralı sistem ile kaçak olan bölgeye ekiplerimiz hiçbir yere zarar vermeden ulaşır. Su kaçağına ulaştıktan sonra yapılacak çalışma hakkında ön bilgi verir. Bu bilgiler doğrultusunda kaçak olan bölgeye çözüm üretilir. Bu ekonomik ve gelişmiş hizmetten yararlanmak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.