Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Klozet Ağzına Kadar Tamamen Doldu Taştı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

2 katlı müstakil evde oturuyorum, giriş katta klozet ağzına kadar tamamen doldu suyu geri veriyor, sopayla ileri doğru itmeye çalışmamıza rağmen durum daha kötü oldu etrafı batırdık. Ağzına kadar tamamen dolu klozet tıkanıklığını ne kadar paraya açarsınız? acil cevap bekliyorum

Gökhan Mete
Cevaplar : 1
2102 Defa Okundu    13 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 13 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Klozetin tamamen dolması ve suyun gitmemesi, yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Tıkalı olan klozet bir an önce açtırılmalıdır. Uzun süre bekletilen klozet tıkanıklığı, etrafa lağım kokusunun yayılmasına ve evin pis kokmasına neden olur. Tıkalı olan klozet borusunu açma işlemini de kurumsal tesisat firmaları yapmaktadır. Evde kendi başınıza deneyeceğiniz ve sonuçsuz yöntemler sadece etrafa zarar vermenize neden olur. Kalıcı ve kesin çözümler için makineli ve robotlu sistem kullanan tesisatçıları seçin. Firmamız tıkalı klozet borusu açan deneyimli ustaları ile klozet taşma problemlerini ortadan kaldırır. Sizde numaralarımızdan bize ulaşarak hizmet süresi ve servis ücretini öğrenebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.