Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Hastane Pimaş Boru Tıkanıklığı Açan Firma
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Hastanemizin tuvalet ve lavabo gider tesisatlarında bir tıkanıklık var. Bu tıkanıklığı acilen açtırmak istiyoruz. İnternet üzerinden hastane gideri açan firma arayışımızda sitenize ulaştık yardım talep ediyoruz. İyi çalışmalar.

Veli Günaylı
Cevaplar : 1
1452 Defa Okundu    15 Haziran 2017

Cevap (1)

  1. 15 Haziran 2017
    (Cevapla)

    Hastanelerde atık su borusu tıkandığında hastalar birçok zorluk çekerler. Suyun giderden düzgün bir şekilde geçişi sağlanamazsa kullanılamayan tuvalet ve lavabolar uzun süre pis suyun boruda beklediğinden, koku yapmaya başlar. Hastanelerde boru tıkanıklığının sebebi çoğu zaman bilinçsizce atılan tuvalet kağıtları ve bilinmeyen cisimlerden dolayı kaynaklanmaktadır. Gider borusunu açmak için kimyasal ilaç dökülebilir fakat kalıcı bir yöntem değildir ve aynı tıkanma durumu tekrar gündeme gelir. Firmamız bütün gider tıkanıklıklarını ortadan kaldıran tecrübeli hastane gideri açan ekibe sahiptir. Ekibimiz gider açma esnasında makineli robotla işlem yapar ve tıkanma olan yere kamerayla ulaşır. Firmamızın bu gelişmiş hizmetinden faydalanmak istiyorsanız numaralarımızdan direk bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.