Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

Bahçe Lavabosu Sürekli Tıkanıyor
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, derecelendirme üzerinden; %100,00)

Bahçedeki lavabomuz sürekli taşmakta ve taşan su pis lağım kokuyor bu gideri açtırmak ve kokuyu acil bir şekilde gidermek istiyoruz. Kokudan çok rahatsız olmaktayız tıkanıklığı açtırmak için fiyat rica edebilirmiyim? kolay gelsin.

Nimet Kolaç
Cevaplar : 2
2015 Defa Okundu    14 Haziran 2017

Cevap (2)

 1. 27 Temmuz 2017
  (Cevapla)

  Mrblar bizim arka bahçe gideri ufak buyuttrmk istyrz mümkünmüdür en ufacık pslikte tikaniyo

 2. 14 Haziran 2017
  (Cevapla)

  En yaygın tıkanmalardan birisi olan bahçe gideri tıkanması günümüzde kolay bir şekilde makinelerle açılabilmektedir. Bahçedeki lavabosunun sürekli tıkanıyor olmasındaki asıl sebep; yapılan tesisatın yeterli eğime sahip olmamasından dolayıdır. Bahçe gider tıkanıklıkları lavabo süzgeci yoksa dışarıdan boru içine düşen parçalar ile de tıkanmaya müsait yapıdadır. Çünkü dışarıdan rüzgarın hareket ettirdiği cisimler süzgeç yoksa direk boru içerisine kaçmaktadır. Lavabo tıkandığında ise yapılması gereken; makineyle boru tıkanıklığı açtırmaktır. Robotlu makine kullanan firmalar gider tıkanıklıklarına kısa sürede çözüm üretir. Firmamız da bahçe lavabosu tıkanıklığını açmakta ustadır. Firmamızın telefon numaralarından ulaşarak bahçe borusundaki tıkanıklıkları açtırabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.