Avrupa Yakası
0(212) 569 55 55
Anadolu Yakası
0(216) 391 55 55
İstanbul'un Bütün İlçelerine Aynı Fiyata Hizmet.

kanaldaki pompa bozukluğu
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

bodrum katında bır evım var yaklasık 3 ay once evı su bastı.benım daıremın kanalı ıkıncı bır rogara baglıymıs ıcındede bır pompa yardımı ıle ana lagıma aktarılıyormus ve ıcındekı pompa bozuldugu ıcın aktarım ıslemı yapmadıgı ıcın evı su basmıs.aylardır pompa yapılıyor ve kanala atılıyor ama ıkı gun sonra duruyor pompa.tekrar tekrar usta cagırıyoruz ama bır turlu cozume kavusturamadık bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım

zeynep taşır
Cevaplar : 1
1026 Defa Okundu    19 Eylül 2018

Cevap (1)

  1. 14 Eylül 2018
    (Cevapla)

    Seçmiş olduğunuz pompa kaliteli ve onaylı marka olmasına dikkat edin, bunun yanı sıra sürekli elektrik kesintileri de pompanın bozulmasına sebep olmaktadır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Tufan tesisat firmamız uzman personeli ve son teknoloji ekipmanları ile (bilgisayar destekli kameralı kanal açma cihazları, akustik su kaçağı tespit cihazları, pis su tesiat borusu görüntüleme cihazları) sektörde lider tesisat firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamız Tufan tesisat, 1992 yılında kurulmuş olup, tesisat sektöründe (su kaçağı tespiti, kanal açma, tuvalet, lavabo, pimaş açma, konularında hizmet vermektedir.

Daire ve işyerlerinde oluşan görünmeyen su sızıntılarını, tuvalet ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları kırma ve dökme olmadan müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Uzmana Sor
Talep Formu
Sizi Arayalım

Hızlı Menü
Müşterilerimiz
Kraft Sanayi Ürünleri Dış Ticaret A.Ş Acıbadem Hastanesi  Omluksa Ambalaj Fabrikası Ciner Holding Bolu Çimento Fabrikası A.Ş Mudo Outlet Sarıyer Stadyumu Memorial Hastanesi Şişli Maliye Bakanlığı Merkez Binası Tapu ve Kadastro 2. Bölge Merkez Binası Cumhurbaşkanlığı Köşkü Akbank Mecidiyeköy Merkez Binası Zorlu Holding Yurtiçi Kargo Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş Citadel Hotel Turkcell Plaza Taksim Fiat Erkay Otomotiv Yetkili Servis Galatasaray Spor Klübü  FEM Dersanesi Ümraniye Şubesi
Copyright © 2022 Tufan Tesisat - Tüm Hakları Saklıdır
 İstanbul Tufan Tesisat web sitemizde bulunan hiç bir içerik ve görsel izin alınmadıkça kopyalanamaz kaynak gösterilmeden hiç bir web sitesinde kullanılamaz! Cihazlı su kaçağı tespiti firması.